Kupię/sprzedam znak towarowy
Jeżeli chcesz sprzedać znak towarowy:
Skontaktuj się ze mną tutaj.
Informację o możliwości kupna Twojego znaku towarowego umieszczę w tym artykule. Jest to całkowicie darmowe. Ogłoszenie będzie zawierało informacje pobrane z odpowiedniego rejestru znaków towarowych. W szczególności nr prawa ochronnego. Chodzi o to, żeby każdy zainteresowany mógł samodzielnie sprawdzić te dane.
Jeżeli chcesz kupić znak towarowy:
Skontaktuj się ze mną tutaj.
Pojawienie się ogłoszenia oznacza, że zrobiłem to na prośbę właściciela znaku towarowego. Mogę więc Cię z nim skontaktować. Odpowiem również na wszelkie pytania dotyczące statusu znaku. Jeżeli dojdziecie między Wami do porozumienia przygotuję umowę kupna/sprzedaży znaku towarowego oraz pomogę dokonać wymaganych zmian w rejestrze.
Zapewnię więc wam profesjonalną obsługę prawną.
1 – Sprzedaż znaku towarowego: BRUNO
Nazwa znaku towarowego: BRUNO
Rodzaj znak towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.117340
Data zgłoszenia*: 14.04.1997
Towary/usługi:
Klasa 21: prawidła do butów.
Klasa 25: obuwie, obuwie plażowe, sportowe, obcasy, napiętki, wkładki do obuwia, paski do obuwia.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
2 – Sprzedaż znaku towarowego: GOL
Nazwa znaku towarowego: GOL
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.093994
Data zgłoszenia*: 19.10.1993
Towary/usługi:
Klasa 16: czasopisma.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
3 – Sprzedaż znaku towarowego: GOL
Nazwa znaku towarowego: GOL
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.134984
Data zgłoszenia*: 30.05.1998
Towary/usługi:
Klasa 16: artykuły papiernicze i introligatorskie: dzienniki, książki, fotografie, papeteria, artykuły biurowe, karty do gry, czcionki drukarskie.
Klasa 35: usługi reklamowe i prowadzenie interesów osób trzecich: prowadzenie agencji reklamowych, dystrybucja materiałów reklamowych, usługi menadżerskie, usługi badania rynku, prowadzenie statystyk i księgowości.
Klasa 38: usługi telekomunikacyjne: prowadzenie stacji radiowych, telewizyjnych, przekazywanie głosu i obrazu, usługi teleksowe, telefaksowe, telefoniczne, obsługa przekazu fonicznego, prowadzenie transmisji, zbieranie i przekazywanie wiadomości, transmitowanie dźwięku i obrazu, obsługa satelitów organizowanie systemów transmisyjnych.
Klasa 41: nauczanie i rozrywki: produkcja filmów, prowadzenie kin, teatrów, cyrków, prowadzenie agencji artystycznych, organizowanie pokazów sportowych i artystycznych, wypożyczanie odbiorników radiowych, telewizyjnych, prowadzenie wypożyczalni płyt, kaset, organizowanie zawodów sportowych, produkcja reklam telewizyjnych, radiowych, kinowych.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
4 – Sprzedaż znaku towarowego: rDs 2009
Nazwa znaku towarowego: rDs 2009
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.249767
Data zgłoszenia*: 01.06.2011
Towary/usługi:
Klasa 35: doradztwo w zakresie organizowania i prowadzenia działalności gospodarczej lub handlowej przedsiębiorstw przemysłowych lub handlowych, reklama, rozpowszechnianie różnych produktów w celu umożliwienia obejrzenia i dokonywania ich zakupu w dobrych warunkach takich jak w sklepach, w detalu, hurtowo, za pomocą informatorów przesyłanych za pośrednictwem poczty lub środkami komunikacji elektronicznej.
Klasa 39: dystrybucja przesyłek, dystrybucja prądu elektrycznego.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
5 – Sprzedaż znaku towarowego: HYDROS STALOWA WOLA
Nazwa znaku towarowego: HYDROS STALOWA WOLA
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.266144
Data zgłoszenia*: 04.04.2012
Towary/usługi:
Klasa 7: maszyny: dźwigi, dźwigi samochodowe, dźwigi terenowe, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, ładowarki kołowe, mieszarki do betonu, przenośniki taśmowe, podnośniki, spycharki, walce drogowe, żurawie do podnoszenia i wyciągania, żurawie samojezdne.
Klasa 35: usługi agencji importowo – eksportowej; usługi pośrednictwa handlowego na rzecz firm krajowych i zagranicznych; zgrupowanie na rzecz osób trzecich różnych towarów pozwalające nabywcy wygodnie je oglądać i kupować w hurtowniach, sklepach i na stronie internetowej wyspecjalizowanej w branży maszyn i urządzeń budowlanych, części i osprzętu dodatkowego do maszyn i urządzeń budowlanych za wyjątkiem maszyn i obrabiarek do wymiany podziemnych rur ciśnieniowych; usługi reklamowe i promocyjne, dystrybucja materiałów reklamowych, próbek i wzorów wyrobów; organizacja pokazów, targów i wystaw w celach handlowych lub reklamowych; doradztwo i pomoc w zakresie organizowania i prowadzenia działalności gospodarczej; usługi badania rynku i opinii publicznej.
Klasa 37: usługi w zakresie montażu, remontów, przeglądów, konserwacji i modernizacji maszyn i urządzeń budowlanych; naprawa, czyszczenie, mycie, smarowanie pojazdów mechanicznych, wymiana olejów; usługi warsztatowe i lakiernicze; serwis ogumienia do kół pojazdów, wymiana opon, wulkanizacja opon jako naprawy i bieżnikowanie opon; wynajmowanie sprzętu budowlanego i burzącego z obsługą operatorską, wynajmowanie maszyn i urządzeń budowlanych.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Dalsza część artykułu pod formularzem.
6 – Sprzedaż znaku towarowego: BELLABORETA
Nazwa znaku towarowego: Bellaboreta
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: EUIPO
Numer rejestrowy: EUTM 013133905
Data zgłoszenia*: 31.07.2014
Towary/usługi:
Klasa 9: etui na telefony komórkowe; etui na laptopy; etui na elektroniczne urządzenia mobilne; podkładki pod myszy komputerowe; myszy komputerowe; pokrowce na laptopy; pokrowce na telefony komórkowe; pokrowce na elektroniczne urządzenia mobilne; przenośne odtwarzacze mediów; pamięci przenośne USB; słuchawki na uszy; słuchawki telefoniczne; zestawy słuchawkowe; torby do laptopów; torby na elektroniczne urządzenia mobilne; akcesoria do laptopów; akcesoria do elektronicznych urządzeń mobilnych; akcesoria do telefonów komórkowych.
Klasa 18: aktówki; teczki; torby; etui na klucze; imitacje skóry; kuferki; kufry podróżne; parasole; pokrowce na parasole; torby plażowe; plecaki; plecaki sportowe; portfele; portmonetki; parasole przeciwsłoneczne; siatki na zakupy; torby sportowe; teczki szkolne; torby na zakupy; torby podróżne; torby płócienne; torebki; walizki; torby na pas (nerki).
Klasa 20: śpiwory.
Klasa 24: tekstylia i wyroby włókiennicze; tekstylia do sypialni; tekstylia do wyposażenia domu; tekstylia do dekoracji wnętrz; tekstylia w postaci akcesoriów okiennych; tekstylia do produkcji artykułów odzieżowych; narzuty na łóżka; obrusy; bielizna domowa; bielizna kąpielowa z wyjątkiem odzieży; bielizna pościelowa; bielizna stołowa; bieżniki stołowe; chorągiewki; chusteczki do nosa tekstylne; etykiety z materiału; filc; firanki; flagi, inne niż z papieru; kapy i narzuty na łóżka; kotary i zasłony na drzwi; narzuty pikowane; pledy podróżne; pokrowce ochronne na meble; pokrycie na materace; poszewki; poszwy zastępujące prześcieradła; pościel; prześcieradła; przykrycia na łóżka; ręczniki tekstylne; rękawice toaletowe; serwetki tekstylne; serwety na stół, inne niż z papieru; tkaniny obiciowe; tkaniny pokryte motywem rysunkowym do haftowania; zasłony prysznicowe z materiałów tekstylnych lub tworzyw sztucznych; zasłony z surowców włókienniczych lub tworzyw sztucznych.
Klasa 35: agencje importowo-eksportowe; agencje informacji handlowej; agencje reklamowe; organizowanie sprzedaży w trybie aukcji i przetargów publicznych; usługi porównywania cen; dekoracja wystaw sklepowych; oferowanie w mediach produktów i usług dla handlu detalicznego; doradztwo w zarządzaniu działalnością gospodarczą; dystrybucja materiałów reklamowych, próbek, druków, prospektów i broszur; zarządzanie w zakresie zamówień w handlu; informacje handlowe i porady udzielane konsumentom; informacja o działalności gospodarczej; marketing; uaktualnianie materiałów reklamowych; obróbka tekstów; rozpowszechnienie ogłoszeń reklamowych; organizowanie wystaw w celach handlowych lub reklamowych; pokazy towarów; prezentowanie produktów i usług w mediach dla celów sprzedaży detalicznej; agencje public relations; reklama; rozpowszechnianie materiałów reklamowych; organizowanie i prowadzenie sprzedaży aukcyjnej; usługi sprzedaży hurtowej, detalicznej i za pośrednictwem sklepu internetowego w zakresie sprzedaży toreb, etui, pokrowców i akcesoriów do telefonów komórkowych, laptopów i urządzeń mobilnych; usługi sprzedaży hurtowej, detalicznej i za pośrednictwem sklepu internetowego w zakresie sprzedaży bagażników do pojazdów, sakiew rowerowych, biżuterii; usługi sprzedaży hurtowej, detalicznej i za pośrednictwem sklepu internetowego w zakresie sprzedaży materiałów drukowanych, artykułów papierniczych, materiałów piśmiennych, przyborów do pisania; usługi sprzedaży hurtowej, detalicznej i za pośrednictwem sklepu internetowego w zakresie sprzedaży teczek, toreb, plecaków, walizek, tekstyliów i wyrobów włókienniczych; usługi sprzedaży hurtowej, detalicznej i za pośrednictwem sklepu internetowego w zakresie sprzedaży tekstyliów do wyposażenia domu i dekoracji wnętrz, narzut na łóżka, obrusów, bielizny pościelowej; usługi sprzedaży hurtowej, detalicznej i za pośrednictwem sklepu internetowego w zakresie sprzedaży odzieży, obuwia oraz nakryć głowy.
Klasa 40: obróbka tekstyliów; apreturowanie tkanin; barwienie tkanin; dekatyzowanie tkanin; hafciarstwo; impregnowanie wodoodporne odzieży; impregnowanie wodoodporne tkanin; informacje o obróbce materiałów; krojenie tkanin; obrębianie tkanin; obróbka tkanin; obróbka wełny; pikowanie tkanin; przeróbki odzieży; usługi w zakresie krawiectwa; wypożyczanie maszyn dziewiarskich.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
7 – Sprzedaż znaku towarowego: SALVE
Nazwa znaku towarowego: SALVE
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.257851
Data zgłoszenia*: 18.04.2012
Towary/usługi:
Klasa 35: prowadzenie usług w zakresie: agencji importowo-handlowej, agencji reklamowych, badań rynku, dystrybucji materiałów reklamowych – próbek, druków, prospektów, broszur, handlowe informacje i porady udzielane konsumentom, prezentowanie produktów w mediach dla celów sprzedaży detalicznej, organizowanie targów w celach handlowych lub reklamowych, rozpowszechnianie ogłoszeń reklamowych, promocji sprzedaży dla osób trzecich, reklama za pośrednictwem sieci komputerowej, reklama prasowa, reklama telewizyjna, reklama radiowa, tworzenie tekstów reklamowych i sponsorowanych, usługi prowadzenia sprzedaży w sklepie i/lub hurtowni wyselekcjonowanych produktów i towarów z zakresu: wyrobów medycznych, wyrobów parafarmaceutycznych, wyrobów ortopedycznych, przyrządów diagnostycznych, materiałów edukacyjnych, książek, informacji o różnej tematyce zapisanych na różnych nośnikach elektronicznych i magnetycznych.
Klasa 41: prowadzenie usług w zakresie: porady w zakresie edukacji lub kształcenia zawodowego, edukacja, edukacja pozaszkolna, informacja o edukacji, nauczanie, fotoreportaże, informacja o rekreacji, instruktaże w zakresie poprawy kondycji fizycznej oraz pokazy praktyczne ćwiczeń, usługi klubowej rozrywki lub nauczania, usługi klubów zdrowia dla poprawiania kondycji i zdrowia, publikowanie książek, wypożyczanie nagrań dźwiękowych, organizowanie obozów sportowych, organizowanie balów, organizowanie i prowadzenie konferencji i kongresów oraz seminariów i sympozjów, organizowanie i prowadzenie pracowni specjalistycznych, organizowanie spektakli, organizowanie wystaw z dziedziny kultury lub edukacji, produkcja filmów na taśmach wideo, przedszkola, usługi reporterskie, usługi związane z organizacją wypoczynku, organizowanie działalności kulturowo – oświatowych w zakresie uniwersytetów trzeciego wieku, szkoły rodzenia, dokształcania intelektualnego i zawodowego.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
8 – Sprzedaż znaku towarowego: PRACOWNIA AUTORSKA DOMY POLSKIE ARCH.BEATY KAZIMIERSKIEJ
Nazwa znaku towarowego: PRACOWNIA AUTORSKA DOMY POLSKIE ARCH.BEATY KAZIMIERSKIEJ
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.121661
Data zgłoszenia*: 22.07.1997
Towary/usługi:
Klasa 16: wydawnictwa książkowe.
Klasa 41: publikowanie książek, w tym komputerowy skład graficzny i łamanie.
Klasa 42: usługi związane z projektowaniem architektonicznym w tym projektowanie domów jednorodzinnych, rezydencji, dekoracji wnętrz, doradztwo i porady architektoniczne.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
9 – Sprzedaż znaku towarowego: DOMY POLSKIE
Nazwa znaku towarowego: DOMY POLSKIE
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.123792
Data zgłoszenia*: 05.09.1997
Towary/usługi:
Klasa 16: wydawnictwa.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
10 – Sprzedaż znaku towaroweg: MODAGO GALERIA HANDLOWA
Nazwa znaku towarowego: MODAGO GALERIA HANDLOWA
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: EUIPO
Numer rejestrowy: EUTM 013372586
Data zgłoszenia*: 16.10.2014
Towary/usługi:
Klasa 25: odzież; obuwie; nakrycia głowy.
Klasa 35: administrowanie i organizacja usług sprzedaży wysyłkowe; doradztwo i informacje na temat obsługi klienta w związku z zakupami dokonywanymi przez Internet; zarządzania produktami oraz cenami w serwisach internetowych w związku z zakupami dokonywanymi przez Internet; negocjowanie i rozliczanie transakcji handlowych dla osób trzecich; negocjowanie i zawieranie transakcji handlowych dla osób trzecich za pośrednictwem systemów telekomunikacji; organizowanie usług wynikających z umów z osobami trzecimi [handel]; pośrednictwo w kontraktach na kupno i sprzedaż produktów; pośrednictwo w zawieraniu umów kupna i sprzedaży na rzecz osób trzecich; pośredniczenie w umowach dotyczących sprzedaży i zakupu towarów; skomputeryzowane zamówienia towarów; usługi automatycznego zamawiania ponownego na rzecz firm; usługi pośrednictwa i doradztwa handlowego w dziedzinie sprzedaży produktów i świadczenia usług; usługi w zakresie porównywania cen; zarządzanie administracyjne zamówieniami na zakup w ramach usług świadczonych przez firmy wysyłkowe; zarządzanie w zakresie zamówień handlowych; usługi aukcyjne online za pośrednictwem Internetu; usługi handlowe online, w ramach których sprzedający wystawiają produkty na aukcję a licytacja odbywa są za pośrednictwem Internetu; usługi sprzedaży detalicznej i hurtowej obejmujące odzież, obuwie, nakrycia głowy, bielizna, stroje kąpielowe, krawaty, rękawiczki, kosmetyki, perfumy, artykuły AGD, urządzenia audio i video, telefony komórkowe, akcesoria i sprzęt komputerowy, aparaty fotograficzne, oświetlenie, sprzęt sportowy, zegarki, biżuteria, meble, torby i portfele, akcesoria do odzieży, bielizna stołowa i pościelowa, zasłony, gry i zabawki dla dzieci.
Klasa 38: zapewnianie dostępu do stron internetowych i portali; usługi w zakresie przekierowywania do stron internetowych; usługi portalu internetowego.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
11 – Sprzedaż znaku towarowego: 3 Blueeyes
Nazwa znaku towarowego: 3 Blueeyes
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.236910
Data zgłoszenia*: 13.02.2009
Towary/usługi:
Klasa 35: sprzedaż towarów detaliczna, hurtowa, internetowa oraz wysyłkowa takich jak: artykuły gospodarstwa domowego, odzież męska, damska, dziecięca, artykuły medyczne, artykuły optyczne, kosmetyki; agencje reklamowe; badania opinii publicznej; badanie rynku; doradztwo w zakresie organizowania i prowadzenia działalności gospodarczej; rekrutacja personelu; pokazy towarów; pośrednictwo pracy; promocja sprzedaży.
Klasa 41: organizowanie i prowadzenie konferencji; usługi reporterskie.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
12 – Sprzedaż znaku towarowego: by K.A. Katarzyna & Aleksandra
Nazwa znaku towarowego: by K.A. Katarzyna & Aleksandra
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: EUIPO
Numer rejestrowy: EUTM 013707765
Data zgłoszenia*: 14.02.2015
Towary/usługi:
Klasa 14: biżuteria.
Klasa 18: torebki.
Klasa 25: odzież.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
13 – Sprzedaż znaku towarowego: AKADEMIA WIZERUNKU
Nazwa znaku towarowego: AKADEMIA WIZERUNKU
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.264532
Data zgłoszenia*: 07.01.2013
Towary/usługi:
Klasa 35: kreowanie wizerunku firmy, usług, towaru, usługi zaopatrzenia osób trzecich poprzez zakupy produktów i usług, sprzedaż kosmetyków w sklepach, hurtowniach, Internecie, dekorowanie wystaw sklepowych.
Klasa 41: edukacja i szkolenia, nauczanie, warsztaty w celach edukacyjnych, pokazy kształcenia praktycznego.
Klasa 44: usługi pielęgnacji urody, usługi wizażu, dopasowanie kolorów do wyglądu zewnętrznego, usługi konsultacyjne w zakresie osobistej analizy kolorystycznej.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
14 – Sprzedaż znaku towarowego: LOOKTRANS
Nazwa znaku towarowego: LOOKTRANS WYNAJEM TRANSPORT UBEZPIECZENIA
Rodzaj znaku towarowego: słowno- graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.314570
Data zgłoszenia*: 24.04.2018
Towary/usługi:
Klasa 36: ubezpieczenia; ubezpieczenia samochodowe; ubezpieczenia podróżne; ubezpieczenia kredytów; ubezpieczenie zdrowotne; ubezpieczenia hipoteczne; organizowanie ubezpieczenia; ubezpieczenia furgonetek; usługi ubezpieczeniowe; ubezpieczenie dotyczące pojazdów; ubezpieczenia od wypadków; ubezpieczenie od wypadków; ubezpieczenia majątkowe [nieruchomości]; ubezpieczenia dla biur; ubezpieczenia dla przedsiębiorstw; ubezpieczenia na życie; ubezpieczenia dotyczące własności; usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego; ubezpieczenie dla właścicieli nieruchomości; ubezpieczenia od wypadków samochodowych; usługi ubezpieczeniowe dotyczące kredytów; usługi ubezpieczeniowe dotyczące nieruchomości; usługi ubezpieczeniowe dotyczące mienia; pośrednictwo w ubezpieczeniach transportowych; doradztwo w sprawach ubezpieczeniowych; usługi ubezpieczeniowe w zakresie zakwaterowania wakacyjnego; usługi w zakresie ubezpieczenia przyczep turystycznych; usługi doradcze dotyczące roszczeń ubezpieczeniowych; pośrednictwo ubezpieczeniowe w zakresie nieruchomości; usługi ubezpieczeniowe związane z umowami kredytowymi; usługi ubezpieczeniowe związane z udzielaniem kredytu; usługi planowania związane z ubezpieczeniami na życie; usługi gwarancji ubezpieczenia w przypadku awarii mechanicznej silnika; usługi ubezpieczeniowe odnoszące się do odwołanych rezerwacji urlopowych; usługi doradztwa i pośrednictwa związane z ubezpieczeniami zdrowotnymi; usługi doradztwa i pośrednictwa związane z ubezpieczeniami domu; usługi doradztwa i pośrednictwa związane z ubezpieczeniami turystycznymi; usługi doradztwa i pośrednictwa związane z ubezpieczeniami pojazdów; usługi w zakresie doradztwa finansowego dotyczące ubezpieczenia na życie.
Klasa 39: wynajem motocykli; wynajem pojazdów; wynajem samochodów; wynajem pakowarek; wynajem autokarów; wynajem pojazdów użytkowych; wynajem pojazdów pasażerskich; kontraktowy wynajem pojazdów; wynajem pojazdów ciężarowych; wynajem pojazdów silnikowych; wynajem pojazdów transportowych; wynajem samochodów ciężarowych; wynajem samochodów elektrycznych; wynajem przyczep do przewozu samochodów; wynajem samochodów na wodór; wynajem i wypożyczanie samolotów; wynajem skuterów do transportu; wypożyczanie i wynajem pojazdów; wynajem ciężarówek i przyczep; wynajem silnikowych pojazdów lądowych; wynajem pojazdów z kierowcą; wynajem pojazdów transportowych na umowę; wynajem pojazdów trakcyjnych i przyczep; wypożyczanie samochodów; wypożyczanie pojazdów; wypożyczanie pojazdów; wypożyczanie samochodów wyścigowych; organizowanie wypożyczania pojazdów; wypożyczanie pojazdów silnikowych; wypożyczanie środków transportu; wypożyczanie pojazdów drogowych; wypożyczanie przyczep samochodowych; wypożyczanie pojazdów rekreacyjnych; rezerwacja wypożyczanych samochodów; wypożyczanie samochodów do przeprowadzek; wypożyczanie ciężarówek i pojazdów; wypożyczanie samochodowych bagażników dachowych; wypożyczanie pojazdów na umowę; usługi w zakresie wypożyczania samochodów; usługi wypożyczania lądowych pojazdów silnikowych; wypożyczanie pojazdów silnikowych na umowę; usługi rezerwacji dotyczące wypożyczania pojazdów; usługi w zakresie wypożyczania pojazdów samochodowych; transport; transport samochodowy; czarterowanie transportu; transport wynajętych samochodów; zapewnianie wynajętych pojazdów do transportu pasażerów; usługi przewozu; organizowanie przewozu pasażerów drogą lądową, morską, powietrzną i kolejową.
15 – Sprzedaż wzorów wspólnotowych: zakrętki do butelek
Urząd rejestrujący: EUIPO
Data zgłoszenia*: 01.08.2017
Przedstawienie graficzne:
- Prawo z rejestracji wzoru wspólnotowego o ile nie zostanie przedłużone, wygasa po 5 letnim okresie ochronnym.
16 – Sprzedaż znaku towarowego: TAX CARE
Nazwa znaku towarowego: TAX CARE
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.244883
Data wygaśnięcia*: 28.02.2028
Towary/usługi:
Klasa 16: publikacje, wydawnictwa reklamowe i informacyjne, katalogi branżowe, czasopisma, broszury, foldery, ulotki, prospekty, druki, przewodniki.
Klasa 35: doradztwo i pomoc w zakresie organizowania, prowadzenia i zarządzania działalnością gospodarczą, ekspertyzy w zakresie działalności gospodarczej, wycena działalności handlowej, pozyskiwanie informacji o działalności gospodarczej, usługi dotyczące fuzji podmiotów gospodarczych, usługi z zakresu prowadzenia księgowości i rachunkowości, audytu, usługi dotyczące franszyzy, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg, przygotowywanie zeznań podatkowych, analizy kosztów, doradztwo w zakresie zarządzania personelem, usługi rekrutacji personelu, badania i opinie rynku, badania i ekspertyzy w dziedzinie działalności gospodarczej, usługi przygotowywania zeznań podatkowych, informacja o działalności gospodarczej, reklama i promocja, informacja o powyższych usługach.
Klasa 36: analizy finansowe, usługi bankowe, doradztwo w sprawach finansowych, doradztwo w sprawach ubezpieczeniowych, doradztwo kredytowe, usługi pośrednictwa kredytowego, usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży produktów inwestycyjnych i bankowych, ekspertyzy dla celów fiskalnych, usługi w zakresie informacji finansowych i ubezpieczeniowych, usługi inwestycyjne, operacje finansowe, informacje bankowe, usługi likwidacji przedsiębiorstw, usługi zarządzania majątkiem, usługi administrowania i zarządzania majątkiem nieruchomym, usługi wyceny majątku nieruchomego, usługi pośrednictwa w obrocie majątkiem nieruchomym, wyceny do celów podatkowych, pośrednictwo ubezpieczeniowe, usługi w zakresie tworzenia i rejestrami spółek, informacja o powyższych usługach.
Klasa 41: doradztwo zawodowe z zakresie edukacji lub kształcenia, organizacja i obsługa szkoleń, kongresów, seminariów, sympozjów oraz konferencji, publikowanie książek oraz tekstów innych niż reklamowe, usługi tłumaczenia, informacja o powyższych usługach.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
17 – Sprzedaż znaku towarowego: TAX CARE Nowy Księgowy
Nazwa znaku towarowego: TAX CARE Nowy Księgowy
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.228712
Data wygaśnięcia*: 28.03.2028
Towary/usługi:
Klasa 16: publikacje, wydawnictwa reklamowe, katalogi branżowe, czasopisma, broszury, foldery, ulotki, prospekty, druki.
Klasa 35: reklama, zarządzanie biznesem, administrowanie biznesem, prowadzenie biura, powielanie dokumentów, kompilowanie informacji w komputerowych bazach danych, systematyzacja informacji w komputerowych bazach danych, badania rynku, usługi dotyczące „public relations”, publikowanie tekstów reklamowych, wydawanie/wypuszczanie ulotek reklamowych, doradztwo specjalistyczne w sprawach działalności gospodarczej, pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, usługi w zakresie komputerowych baz danych i przetwarzania danych, zgrupowanie na rzecz osób trzecich magnetycznych nośników danych, kart płatniczych, debetowych, kredytowych i przedpłaconych, sprzętu przetwarzającego dane, urządzeń elektronicznych i elektrycznych, publikacji, wydawnictw, materiałów reklamowych, katalogów branżowych, czasopism, broszur, folderów, prospektów, druków pozwalające nabywcy wygodnie oglądać i kupować te towary: z katalogu różnych artykułów, na stronie internetowej, za pośrednictwem usługi elektronicznej, za pośrednictwem systemu telezakupów, wykorzystując zamówienie korespondencyjne, używając środków telekomunikacji, informacja o powyższych usługach.
Klasa 36: usługi bankowe, usługi finansowe, doradztwo finansowe, usługi inwestycyjne, mianowicie: usługi maklerskie, inwestowanie na rynku obrotu nieruchomościami i papierami wartościowymi, inwestowanie na rynku kapitałowym, rynku papierów wartościowych oraz na rynku nieruchomości, doradztwo w zakresie obrotu kapitałowego, zarządzanie portfelem instrumentów finansowych, analiza finansowa i doradztwo, wycena aktywów ruchomych i nieruchomości, wykonywanie ekspertyz i prognoz finansowych, zarządzanie powierzonymi środkami pieniężnymi i innymi aktywami, usługi zarządzania ryzykiem, doradztwo inwestycyjne, usługi związane z bankowością inwestycyjną, mianowicie: prowadzenie rachunków bankowych, przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych, przyjmowanie lokat terminowych i wkładów oszczędnościowych, przyjmowanie i dokonywanie lokat w bankach, obrót i wymiana waluty, udzielanie i zaciąganie kredytów w bankach, wykonywanie operacji czekowych i wekslowych, windykacja należności i obsługa kart kredytowych, pożyczki pod zastaw, usługi gwarantowane emisji papierów wartościowych (underwriting), wykonywanie czynności związanych z emisją i obrotem papierami wartościowymi, dokonywanie transakcji i przelewów elektronicznych, uzyskiwanie środków z tytułu należności przez ich sprzedaż osobom trzecim (faktoring), tworzenie i prowadzenie funduszy inwestycyjnych, zarządzanie funduszami inwestycyjnymi.
Klasa 38: usługi przesyłania informacji poprzez sieć telekomunikacyjną, komunikacja przy pomocy terminali komputerowych, przesyłanie informacji tekstowej, obrazowej, dźwiękowej i skompilowanej w formie zapisu elektronicznego oraz udostępnianie łączności do przesyłania takiej informacji poprzez terminale komputerowe, sieci światłowodów, telefony, telegrafy, teleksy, telefaksy, radio, telewizję oraz urządzenia satelitarne, udostępnianie połączenia ze światłowodową siecią komputerową poprzez sieć telekomunikacyjną, usługi rozpowszechniania ogłoszeń elektronicznych, usługi przydzielania dostępu i obsługa poczty elektronicznej i skrzynek mailowych, transmisje internetowe, umożliwianie dostępu do portali internetowych, prowadzenie forum on-line, umożliwianie przesyłania informacji przez portale komunikacyjne i informacyjne, udostępnianie łączności w celu obsługi baz danych dostępnych przez Internet, tworzenie i utrzymywanie systemów obsługi klienta dostępnych przez Internet, obsługa telekonferencji, informacja o powyższych usługach.
Klasa 41: edukacja, kursy korespondencyjne, tłumaczenia, publikowanie książek, publikowanie tekstów innych niż teksty reklamowe, usługi w zakresie rozrywki, nauczania, kształcenia, organizowanie i obsługa konferencji, imprez i wystaw, organizowanie loterii, organizacja i prowadzenie zjazdów, kongresów, wyjazdów i imprez integracyjnych, przyjęć, bankietów, zawodów sportowych, konkursów oraz turniejów sportowych, edukacyjnych i rozrywkowych, publikacje multimedialne, informacja o powyższych usługach.
Klasa 42: tworzenie i utrzymywanie serwisów internetowych i multimedialnych, administrowanie serwisami internetowymi, usługi w zakresie tworzenia prezentacji internetowych i multimedialnych, doradztwo komputerowe, informacja o powyższych usługach.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
18 – Sprzedaż znaku towarowego: TAX CARE
Nazwa znaku towarowego: TAX CARE
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.240373
Data wygaśnięcia*: 24.09.2029
Towary/usługi:
Klasa 16: publikacje, wydawnictwa reklamowe i informacyjne, katalogi branżowe, czasopisma, broszury, foldery, ulotki, prospekty, druki, przewodniki.
Klasa 35: doradztwo i pomoc w zakresie organizowania, prowadzenia i zarządzania działalnością gospodarczą, ekspertyzy w zakresie działalności gospodarczej, wycena działalności handlowej, pozyskiwanie informacji o działalności gospodarczej, usługi dotyczące fuzji podmiotów gospodarczych, usługi z zakresu prowadzenia księgowości i rachunkowości, audytu, usługi dotyczące franszyzy, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg, przygotowywanie zeznań podatkowych, analizy kosztów, doradztwo w zakresie zarządzania personelem, usługi rekrutacji personelu, badania i opinie rynku, badania i ekspertyzy w dziedzinie działalności gospodarczej, usługi przygotowywania zeznań podatkowych, informacja o działalności gospodarczej, reklama i promocja, informacja o powyższych usługach.
Klasa 36: analizy finansowe, usługi bankowe, doradztwo w sprawach finansowych, doradztwo w sprawach ubezpieczeniowych, doradztwo kredytowe, usługi pośrednictwa kredytowego, usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży produktów inwestycyjnych i bankowych, ekspertyzy dla celów fiskalnych, usługi w zakresie informacji finansowych i ubezpieczeniowych, usługi inwestycyjne, operacje finansowe, informacje bankowe, usługi likwidacji przedsiębiorstw, usługi zarządzania majątkiem, usługi administrowania i zarządzania majątkiem nieruchomym, usługi wyceny majątku nieruchomego, usługi pośrednictwa w obrocie majątkiem nieruchomym, wyceny do celów podatkowych, pośrednictwo ubezpieczeniowe, usługi w zakresie tworzenia i rejestrami spółek, informacja o powyższych usługach.
Klasa 41: doradztwo zawodowe w zakresie edukacji lub kształcenia, organizacja i obsługa szkoleń, kongresów, seminariów, sympozjów oraz konferencji, publikowanie książek oraz tekstów innych niż reklamowe, usługi tłumaczenia, Informacja o powyższych usługach.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
19 – Sprzedaż znaku towarowego: TAX CARE Nowy Księgowy
Nazwa znaku towarowego: TAX CARE Nowy Księgowy
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.240374
Data wygaśnięcia*: 24.09.2029
Towary/usługi:
Klasa 16: publikacje, wydawnictwa reklamowe i informacyjne, katalogi branżowe, czasopisma, broszury, foldery, ulotki, prospekty, druki, przewodniki.
Klasa 35: doradztwo i pomoc w zakresie organizowania, prowadzenia i zarządzania działalnością gospodarczą, ekspertyzy w zakresie działalności gospodarczej, wycena działalności handlowej, pozyskiwanie informacji o działalności gospodarczej, usługi dotyczące fuzji podmiotów gospodarczych, usługi z zakresu prowadzenia księgowości i rachunkowości, audytu, usługi dotyczące franszyzy, doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg, przygotowywanie zeznań podatkowych, analizy kosztów, doradztwo w zakresie zarządzania personelem, usługi rekrutacji personelu, badania i opinie rynku, badania i ekspertyzy w dziedzinie działalności gospodarczej, usługi przygotowywania zeznań podatkowych, informacja o działalności gospodarczej, reklama i promocja, informacja o powyższych usługach.
Klasa 36: analizy finansowe, usługi bankowe, doradztwo w sprawach finansowych, doradztwo w sprawach ubezpieczeniowych, doradztwo kredytowe, usługi pośrednictwa kredytowego, usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży produktów inwestycyjnych i bankowych, ekspertyzy dla celów fiskalnych, usługi w zakresie informacji finansowych i ubezpieczeniowych, usługi inwestycyjne, operacje finansowe, informacje bankowe, usługi likwidacji przedsiębiorstw, usługi zarządzania majątkiem, usługi administrowania i zarządzania majątkiem nieruchomym, usługi wyceny majątku nieruchomego, usługi pośrednictwa w obrocie majątkiem nieruchomym, wyceny do celów podatkowych, pośrednictwo ubezpieczeniowe, usługi w zakresie tworzenia i rejestrami spółek, informacja o powyższych usługach.
Klasa 41: doradztwo zawodowe w zakresie edukacji lub kształcenia, organizacja i obsługa szkoleń, kongresów, seminariów, sympozjów oraz konferencji, publikowanie książek oraz tekstów innych niż reklamowe, usługi tłumaczenia, Informacja o powyższych usługach.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
20 – Sprzedaż znaku towarowego: AMET
Nazwa znaku towarowego: AMET
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.215200
Data wygaśnięcia*: 26.09.2027
Towary/usługi:
Klasa 6: rury i rurki metalowe, przewody nieelektryczne, zszywki tapicerskie, zszywki meblowe.
Klasa 7: reduktory lub regulatory ciśnienia (części maszyn), zawory ciśnieniowe (części maszyn i urządzeń), urządzenia hydrauliczne lub pneumatyczne do otwierania i zamykania drzwi, kompresory, narzędzia ręczne o napędzie pneumatycznym, transportery pneumatyczne, części i akcesoria do instalacji pneumatycznych, maszyny na sprężone powietrze, sprężarki, mechanizmy pneumatyczne lub hydrauliczne służące do sterowania maszynami lub silnikami, turbosprężarki, przewody pneumatyczne lub hydrauliczne (części maszyn i urządzeń), zawory (części maszyn lub silników), złącza (części maszyn lub silników), siłowniki pneumatyczne.
Klasa 17: armatura niemetalowa do przewodów sprężonego powietrza, giętkie przewody niemetalowe, uszczelki.
Klasa 37: usługi budowlane, naprawy, usługi instalacyjne, wykonawstwo, montaż oraz naprawy i konserwacja instalacji pneumatycznych lub hydraulicznych, stacji sprężonego powietrza, systemów grzewczych lub klimatyzacyjnych.
Klasa 42: projektowanie, doradztwo techniczne w zakresie instalacji i systemów pneumatycznych i hydraulicznych.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
21 – Sprzedaż znaku towarowego: AMET
Nazwa znaku towarowego: AMET
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.230405
Data wygaśnięcia*: 16.01.2029
Towary/usługi:
Klasa 6: rury i rurki metalowe, przewody nieelektryczne, zszywki tapicerskie, zszywki meblowe.
Klasa 7: reduktory lub regulatory ciśnienia (części maszyn), zawory ciśnieniowe (części maszyn i urządzeń), urządzenia hydrauliczne lub pneumatyczne do otwierania i zamykania drzwi, kompresory, narzędzia ręczne o napędzie pneumatycznym, transportery pneumatyczne, części i akcesoria do instalacji pneumatycznych, maszyny na sprężone powietrze, sprężarki, mechanizmy pneumatyczne lub hydrauliczne służące do sterowania maszynami lub silnikami, turbosprężarki, przewody pneumatyczne lub hydrauliczne (części maszyn i urządzeń), zawory (części maszyn lub silników), złącza (części maszyn lub silników), siłowniki pneumatyczne.
Klasa 17: armatura niemetalowa do przewodów sprężonego powietrza, giętkie przewody niemetalowe, uszczelki.
Klasa 37: usługi budowlane, naprawy, usługi instalacyjne, wykonawstwo, montaż oraz naprawy i konserwacja instalacji pneumatycznych lub hydraulicznych, stacji sprężonego powietrza, systemów grzewczych lub klimatyzacyjnych.
Klasa 42: projektowanie, doradztwo techniczne w zakresie instalacji i systemów pneumatycznych i hydraulicznych.
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
22 – Sprzedaż znaku towarowego: Anna Lewandowska
Nazwa znaku towarowego: Anna Lewandowska
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.322332
Data wygaśnięcia*: 19.12.2028
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 5: dietetyczne substancje, suplementy i preparaty; oleje i olejki lecznicze; probiotyczne preparaty bakteryjne do użytku medycznego; preparaty medyczne do odchudzania i/lub utrzymywania wagi; dietetyczna żywność i napoje do celów leczniczych; preparaty z mikroelementów przeznaczone dla ludzi; napoje ziołowe lub witaminizowane do użytku leczniczego; herbaty lecznicze; produkty i preparaty lecznicze do pielęgnacji ciała; koktajle dietetyczne do celów leczniczych; mieszanki witamin i minerałów; kosmetyki i preparaty kosmetyczne o działaniu leczniczym; odżywki do celów leczniczych; dietetyczne artykuły spożywcze i suplementy (nielecznicze), składające się głównie z wyciągów roślinnych i/lub zwierzęcych, ziół i trawy morskiej; niemedyczne proteinowe i/lub węglowodanowe suplementy do żywności do celów dietetycznych; preparaty i suplementy dietetyczne do odchudzania, redukcji wagi, utrzymania mięśni i odbudowy mięśni inne niż do celów leczniczych; dietetyczne środki spożywcze inne niż do celów leczniczych; proszki do przygotowywania napojów na bazie preparatów wspomagających odchudzanie lub zawierające probiotyki; preparaty do zastosowania jako dodatki dietetyczne do spożycia przez osoby dbające o sylwetkę, osoby odchudzające się i osoby uprawiające sport; suplementy do żywności inne niż do celów leczniczych; dodatki odżywcze do żywności inne niż do celów leczniczych; napoje dietetyczne na bazie mleka, herbaty lub kawy inne niż do celów leczniczych.
Klasa 16: druki informujące o zdrowiu, sprawności fizycznej, odżywianiu i odchudzaniu; książki kucharskie; karty na przepisy; materiały instruktażowe i dydaktyczne (z wyjątkiem urządzeń); kalendarze; tabele kaloryczności produktów; czasopisma; ulotki; papierowe materiały biurowe; torebki do pakowania z papieru lub tworzyw sztucznych.
Klasa 29: konserwowe, suszone i gotowane owoce i warzywa; Jaja, mleko i produkty mleczne; produkty spożywcze na bazie mleka, napoje na bazie mleka, napoje z mlekiem, koktajle mleczne, proszki i mieszanki mleczne, proszki i mieszanki mleczne w proszku do sporządzania koktajli mlecznych, napoje mleczne o smaku owocowym, granulaty i preparaty na bazie żelatyny spożywczej do sporządzania musów, preparaty na bazie żelatyny spożywczej do zmiany płynów w jadalne musy zupy i preparaty do sporządzania zup, oleje i tłuszcze jadalne.
Klasa 30: herbaty ziołowe; niskokaloryczne artykuły spożywcze inne niż do celów leczniczych sporządzone z towarów zawartych w tej klasie; niskokaloryczne dania gotowe i przekąski inne niż do celów leczniczych sporządzone z towarów zawartych w tej klasie; Wyroby piekarnicze i cukiernicze; produkty zbożowe; muesli; batony zbożowe; błonnik spożywczy; granulki i preparaty do tworzenia musów.
Klasa 32: napoje bezalkoholowe; napoje witaminizowane; wody niegazowane i gazowane, wody mineralne; syropy, preparaty i esencje do sporządzania napojów; soki, napoje i nektary; ekstrakty do napojów; napoje niskokaloryczne; napoje bezalkoholowe; napoje bezalkoholowe zastępujące posiłki.
Klasa 35: usługi w zakresie reklamy, promocji sprzedaży i marketingu, świadczone z wykorzystaniem radia, telewizji, prasy, internetu, bilbordów, afiszy, plakatów, neonów, flag i transparentów, usługi w zakresie rozpowszechniania materiałów reklamowych w postaci próbek, ulotek reklamowych i broszur informacyjnych, usługi w zakresie publikacji tekstów reklamowych, usługi w zakresie organizowania wystawy, loterii, zawodów i konkursów w celach reklamowych i promocyjnych, usługi w zakresie sprzedaży, substancji dietetycznych i suplementów diety.
Klasa 44: usługi doradcze i konsultacyjne w zakresie odchudzania, kontroli wagi, programów diet, stosowania diet, ćwiczeń fizycznych, nawyków żywieniowych, zdrowia, stylu życia i dobrego samopoczucia; planowanie programów odchudzających; usługi salonów piękności.
23 – Sprzedaż znaku towarowego: COBRABID
Nazwa znaku towarowego: cobrabid
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.196140
Data wygaśnięcia*: 02.03.2026
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 9: aparatura badawcza i dydaktyczna.
24 – Sprzedaż znaku towarowego: COBRABID OŚRODEK BADAWCZO ROZWOJOWY
Nazwa znaku towarowego: COBRABID OŚRODEK BADAWCZO ROZWOJOWY
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.299685
Data wygaśnięcia*: 13.09.2026
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 7: automaty sprzedające.
Klasa 9: aparatura badawcza i dydaktyczna, urządzenia i przyrządy: naukowe, żeglarskie, geodezyjne, fotograficzne, kinematograficzne, optyczne, do ważenia, pomiarowe, sygnalizacyjne, kontrolne, do ratowania życia, do celów dydaktycznych; urządzenia i przyrządy do przewodzenia, przełączania, przekształcania, gromadzenia, sterowania i regulacji energii elektrycznej; urządzenia do nagrywania, przesyłania lub odtwarzania dźwięku lub obrazów; magnetyczne nośniki danych, nagrane dyski; mechanizmy do urządzeń uruchamianych monetami; kasy rejestrujące, maszyny liczące, osprzęt do przetwarzania danych, komputery; urządzenia do gaszenia ognia.
Klasa 42: badania oraz usługi, – naukowe i techniczne oraz ich projektowanie; analizy przemysłowe i usługi badawcze; projektowanie i ulepszanie sprzętu oraz oprogramowania komputerowego.
25 – Sprzedaż znaku towarowego: 2B ACTIVE
Nazwa znaku towarowego: 2B ACTIVE
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.275829
Data zgłoszenia*: 03.06.2014
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 41: usługi instruktorów sportu, usługi w zakresie sportu, rekreacji i rozrywki, usługi nauczania w odniesieniu do zajęć sportowych, usługi związane z zarządzaniem, administrowaniem i wynajmowaniem obiektów sportowych, usługi w zakresie treningu osobistego, prowadzenie klubów fitness oraz siłowni, prowadzenie klubów sportowych, organizowanie i prowadzenie szkoleń i kursów sportowych, obsługa urządzeń sportowych, treningi w zakresie sprawności fizycznej, udostępnianie sprzętu do treningu sportowego, kursy szkoleniowe dotyczące zajęć sportowych, organizowanie zajęć sportowych, usługi w zakresie edukacji dietetycznej.
26 – Sprzedaż znaku towarowego: 2B ACTIVE
Nazwa znaku towarowego: 2b ACTIVE
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.275830
Data zgłoszenia*: 03.06.2014
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 41: usługi instruktorów sportu, usługi w zakresie sportu, rekreacji i rozrywki, usługi nauczania w odniesieniu do zajęć sportowych, usługi związane z zarządzaniem, administrowaniem i wynajmowaniem obiektów sportowych, usługi w zakresie treningu osobistego, prowadzenie klubów fitness oraz siłowni, prowadzenie klubów sportowych, organizowanie i prowadzenie szkoleń i kursów sportowych, obsługa urządzeń sportowych, treningi w zakresie sprawności fizycznej, udostępnianie sprzętu do treningu sportowego, kursy szkoleniowe dotyczące zajęć sportowych, organizowanie zajęć sportowych, usługi w zakresie edukacji dietetycznej.
27 – Sprzedaż znaku towarowego: TCBY
Nazwa znaku towarowego: TCBY
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.118400
Data zgłoszenia*: 12.11.1996
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 42: kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, mąka, preparaty zbożowe, przyprawy, lód do chłodzenia, tapioka, sago, namiastki kawy, chleb, ciastka, wyroby cukiernicze, piekarnicze, słodycze, lody, miód, syrop z melasy, drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy (z wyjątkiem sosów do sałat); usługi konstruktorskie, tłumaczenia, opiniowanie, ekspertyzy, testowanie materiałów, oprogramowywanie komputerów na zlecenie osób trzecich, ochrona własności przemysłowej, prowadzenie serwisu medycznego, prowadzenie laboratoriów chemicznych, bakteriologicznych, organizowanie pomocy domowej, usługi hotelarskie, usługi dotyczące ochrony środowiska.
28 – Sprzedaż znaku towarowego: OLTEX
Nazwa znaku towarowego: OLTEX
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.286532
Data zgłoszenia*: 05.03.2012
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 35: reklama; zarządzanie przedsiębiorstwem; administrowanie przedsiębiorstwem; czynności biurowe.
Klasa 36: doradztwo w sprawach finansowych; doradztwo w sprawach ubezpieczeniowych; dzierżawa nieruchomości; pośrednictwo ubezpieczeniowe; wynajmowanie mieszkań; wynajmowanie pomieszczeń biurowych.
29 – Sprzedaż znaku towarowego: OLTEX
Nazwa znaku towarowego: OLTEX
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.343421
Data zgłoszenia*: 05.12.2020
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 22: materiały do wyściełania i wypychania; nieprzetworzone włókna tekstylne i ich zamienniki; plandeki, markizy, namioty i niedopasowane pokrycia; żagle; hamaki; liny; pasy do podnoszenia z materiałów tekstylnych; paski do zabezpieczania pakunków.
Klasa 23: przędza i nici.
Klasa 24: materiały tekstylne do filtrowania; tkaniny; materiały do filtrowania z tekstylnych materiałów; materiały do filtrowania [tkaniny]; wyroby tekstylne i substytuty wyrobów tekstylnych; tkaniny do filtrowania.
Klasa 25: części odzieży, obuwia i nakryć głowy; nakrycia głowy; obuwie; odzież.
Klasa 26: dodatki do odzieży, artykuły do szycia i ozdobne artykuły tekstylne; igły i szpilki entomologiczne; ozdoby do włosów, wałki do włosów, artykuły do upinania włosów oraz peruki i sztuczne włosy; sztuczne owoce, warzywa i kwiaty; zawieszki [nie biżuteria ani nie do kluczy, kółek lub łańcuszków].
Klasa 27: materiały do pokrywania podłóg i sztuczne materiały do pokrywania gruntu; pokrycia ścian i sufitów.
Klasa 40: obróbka tekstyliów, skóry i futer.
30 – Sprzedaż znaku towarowego: STUDIO ITALIA
Nazwa znaku towarowego: STUDIO ITALIA
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.213274
Data zgłoszenia*: 18.07.2006
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 11: urządzenia do oświetlania, lampy, kinkiety, żyrandole, oprawy drewniane, metalowe, drewniano-metalowe do lamp, świeczniki, stelaże do abażurów, abażury do lamp, lampiony, klosze, lampki elektryczne na choinkę, latarnie, oświetlenie sufitowe, części do wyżej wymienionych towarów.
Klasa 20: meble, materace sprężynowe do łóżek, poduszki, pościel – oprócz bielizny pościelowej, sienniki, zagłówki, lustra, ramy do obrazów, stojaki na parasole, stojaki do gazet, stojaki na kapelusze, stojaki do talerzy, stojaki na strzelby, kwietniki, kosze i koszyki – niemetalowe, drabinki z drewna i tworzyw sztucznych, drzwi do mebli, gabloty, karnisze do zasłon, pojemniki niemetalowe, skrzynki na listy niemetalowe i niemurowane, zasłony z bambusa, zasłony z koralików do dekoracji, pudełka drewniane lub z tworzyw sztucznych, parawany, kosze, dzieła sztuki z drewna, gipsu, tworzyw sztucznych, posągi/posążki z kamienia, marmuru.
Klasa 35: sprzedaż takich artykułów jak: meble, urządzenia do oświetlania, lampy, kinkiety, żyrandole, oprawy drewniane, metalowe, drewniano-metalowe do lamp, świeczniki, stelaże do abażurów, abażury do lamp, lampiony, klosze, lampki elektryczne na choinkę, latarnie, oświetlenie sufitowe, części do wyżej wymienionych towarów, materace sprężynowe do łóżek, poduszki, pościel – oprócz bielizny pościelowej, sienniki, zagłówki, lustra, ramy do obrazów, stojaki na parasole, stojaki do gazet, stojaki na kapelusze, stojaki do talerzy, stojaki na strzelby, kwietniki, kosze i koszyki – niemetalowe, drabinki z drewna i tworzyw sztucznych, drzwi do mebli, gabloty, karnisze do zasłon, pojemniki niemetalowe, skrzynki na listy niemetalowe i niemurowane, zasłony z bambusa, zasłony z koralików do dekoracji, pudełka drewniane lub z tworzyw sztucznych, parawany, kosze, dzieła sztuki z drewna, gipsu, tworzyw sztucznych, posągi/posążki z kamienia, marmuru.
Klasa 42: usługi dekoracji wnętrz, dekoracja wnętrz.
31 – Sprzedaż znaku towarowego: MIVIM
Nazwa znaku towarowego: MIVIM
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: EUIPO
Numer rejestrowy: EUTM 018340795
Data zgłoszenia*: 19.11.2020
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 30: kakao, wanilia.
Klasa 32: napoje bezalkoholowe.
32 – Sprzedaż znaku towarowego: michałki z Siemianowic
Nazwa znaku towarowego: michałki z Siemianowic
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.342428
Data zgłoszenia*: 14.09.2020
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 30: cukry, naturalne słodziki, polewy cukiernicze i nadzienia, produkty pszczele; kawa, herbata, kakao i namiastki tych towarów; wypieki, wyroby cukiernicze, czekolada i desery.
Klasa 35: usługi reklamowe, marketingowe i promocyjne; usługi w zakresie handlu i usługi informacyjne dla konsumentów; usługi reklamowe, promocyjne i marketingowe; pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, zarządzanie i administrowanie działalnością gospodarczą.
33 – Sprzedaż znaku towarowego: Cztery żywioły: ziemia, powietrze, woda, ogień
Nazwa znaku towarowego: cztery żywioły: ziemia, powietrze, woda, ogień
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.159252
Data zgłoszenia*: 08.05.2002
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 3: środki do pielęgnacji ciała i włosów, dezodoranty do użytku osobistego, mydła, wody kolońskie, perfumy, preparaty kosmetyczne do kąpieli, kremy kosmetyczne, lakiery do włosów, preparaty do makijażu, olejki eteryczne, pomadki do ust, środki czyszczące i piorące, farby do włosów, środki wybielające, wywabiacze plam, maseczki, mleczka kosmetyczne, płyny do golenia.
34 – Sprzedaż znaku towarowego: MEDAI
Nazwa znaku towarowego: MEDAI
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: EUIPO
Numer rejestrowy: EUTM 018326858
Data zgłoszenia*: 26.10.2020
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 9: Oprogramowanie związane ze sztuczną inteligencją i nauczaniem maszynowym; Oprogramowanie typu sztuczna inteligencja; Oprogramowanie do sztucznej inteligencji do analizy; Oprogramowanie komputerowe do pobrania z globalnych sieci komputerowych; Oprogramowanie komputerowe do pobrania z globalnych, komputerowych sieci informacyjnych; Oprogramowanie komputerowe do użytku w podręcznych przenośnych elektronicznych urządzeniach cyfrowych oraz innych użytkowych urządzeniach elektronicznych; Programy komputerowe; Programy komputerowe do pobrania; Programy komputerowe do przetwarzania danych; Programy na smartfony; Zintegrowane pakiety oprogramowania; Oprogramowanie do aplikacji i serwerów internetowych; Oprogramowanie do monitorowania, analizy, kontroli i prowadzenia operacji w świecie fizycznym; Oprogramowanie do rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej; Oprogramowanie do telefonów komórkowych; Oprogramowanie do tabletów; Oprogramowanie do wtyczek [plug-in]; Oprogramowanie informatyczne do telefonów komórkowych; Oprogramowanie interaktywne; Oprogramowanie interaktywne oparte na sztucznej inteligencji; Oprogramowanie komputerowe do pobrania z Internetu.
Klasa 42: Udostępnianie programów komputerowych ze sztuczną inteligencją w sieciach danych; Usługi naukowe i technologiczne; Usługi w zakresie technologii informacyjnych; Usługi projektowania; Hosting, oprogramowanie jako usługa oraz wypożyczanie oprogramowania komputerowego; Platformy do sztucznej inteligencji jako oprogramowanie jako usługa [SaaS]; Wypożyczanie oprogramowania do przetwarzania danych; Chmura obliczeniowa; Hosting aplikacji mobilnych; Hosting skomputeryzowanych danych, plików, aplikacji i informacji; Badania naukowe; Badania i opracowywanie projektów technicznych; Badania naukowe i przemysłowe; Doradztwo w zakresie badań naukowych; Doradztwo w zakresie badań przemysłowych; Prace badawcze w zakresie opracowywania nowych produktów; Projektowanie i opracowywanie technologii medycznej; Sporządzanie raportów naukowych; Sporządzanie raportów technologicznych; Świadczenie usług badawczych; Usługi badawczo-rozwojowe; Usługi doradcze dotyczące badań naukowych; Usługi doradztwa technicznego związane z programowaniem komputerowym; Usługi naukowe i badania w tym zakresie; Usługi w zakresie analizy danych technicznych; Usługi testowania diagnostycznego wspomagane komputerowo; Prace badawczo-rozwojowe w zakresie produktów; Projektowanie i opracowywanie baz danych; Projektowanie i opracowywanie endoprotez; Projektowanie i opracowywanie medycznej aparatury diagnostycznej; Projektowanie i opracowywanie metod do testów i analiz; Projektowanie i opracowywanie nowych produktów; Projektowanie i opracowywanie nowych technologii na rzecz osób trzecich; Projektowanie i opracowywanie protez; Projektowanie komputerowych baz danych; Projektowanie modeli matematycznych; Projektowanie naukowe i technologiczne; Usługi planowania [projektowania] szpitali; Usługi w zakresie komputerowego projektowania części i form.
35 – Sprzedaż znaku towarowego: WATAHA ARMOR
Nazwa znaku towarowego: WATAHA ARMOR
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.357327
Data zgłoszenia*: 20.05.2020
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 9: Urządzenia zabezpieczające, ochronne i sygnalizacyjne; Urządzenia zabezpieczające i ochronne [zapobiegające wypadkom lub zranieniom]; Urządzenia zabezpieczające i ochronne stosowane w obiektach sportowych; Urządzenia zabezpieczające i ochronne stosowane na strzelnicach; Kamizelki kuloodporne; Rękawice ochronne; Okulary strzeleckie; Odzież ochronna; Urządzenia optyczne, wzmacniacze i korektory; Wzmacniacze optyczne; Celowniki optyczne do broni palnej; Urządzenia nawigacyjne, naprowadzające, lokalizacyjne, do namierzania celu i kartograficzne; Celowniki laserowe do broni palnej.
Klasa 13: Broń i amunicja; Pojemniki, kabury, magazynki i naboje do broni i amunicji; Broń palna; Amunicja do broni palnej; Magazynki do broni palnej; Tłumiki do broni palnej; Pasy nośne do broni palnej; Kabury do broni palnej; Futerały do broni palnej; Pokrowce do broni palnej; Przybory do czyszczenia broni palnej.
Klasa 28: Sprzęt do uprawiania sportu i ćwiczeń fizycznych; Artykuły i sprzęt sportowy; Artykuły strzeleckie; Artykuły myśliwskie i wędkarskie; Sprzęt do treningów sportowych [strzelectwo]; Ciężarki do treningów sportowych [strzelectwo].
Klasa 41: Usługi edukacyjne, rozrywkowe i sportowe; Usługi edukacyjne i instruktażowe; Usługi klubów sportowych [strzelectwo]; Szkolenia sportowe [strzelectwo]; Szkolenia zawodników sportowych [strzelectwo]; Szkolenia instruktorów sportowych [strzelectwo]; Szkolenia sędziów sportowych [strzelectwo]; Szkolenia z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią białą; Szkolenia z zakresu bezpiecznego posługiwania się bronią palną; Usługi klubów kolekcjonerskich [militarystyka]; Udostępnianie obiektów muzealnych [wystawy]; Usługi muzeów; Udostępnianie obiektów i sprzętu do treningu sportowego [strzelectwo]; Udostępnianie obiektów i sprzętu na zawody sportowe [strzelectwo]; Usługi strzelnic; Organizowanie zawodów sportowych [strzelectwo]; Usługi edukacyjne w zakresie języków obcych; Usługi w zakresie szkolenia zawodowego; Szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych; Usługi szkoleniowe w zakresie logistyki; Usługi szkoleniowe w zakresie produkcji; Usługi szkoleniowe w zakresie transportu; Organizowanie i prowadzanie konferencji i seminariów; Usługi edukacyjne, rozrywkowe i sportowe; Usługi sportowe i w zakresie fitnessu; Usługi siłowni; Usługi klubów fitness; Usługi klubów sportowych [sporty walki]; Usługi treningowe w zakresie ćwiczeń fizycznych i sportów walki; Usługi szkoleniowe w zakresie ćwiczeń fizycznych i sportów walki; Usługi instruktażowe w zakresie ćwiczeń fizycznych i sportów walki; Organizowanie, przygotowywanie i prowadzenie walk [sporty walki]; Usługi szkoleniowe w zakresie strzelectwa.
Klasa 45: Usługi prawne; Doradztwo prawne w zakresie pozwoleń na broń palną; Doradztwo prawne w zakresie zakładania strzelnic; Doradztwo prawne w zakresie zakładania klubów sportowych [strzelectwo]; Doradztwo prawne w zakresie zakładania klubów kolekcjonerskich [militarystyka]; Doradztwo prawne w zakresie zakładania fundacji; Doradztwo prawne w zakresie zakładania stowarzyszeń; Usługi w zakresie zapewniania bezpieczeństwa i ochrony osób i mienia; Usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia; Usługi w zakresie ochrony fizycznej obiektów; Usługi w zakresie ochrony imprez masowych; Usługi w zakresie ochrony osób fizycznych; Usługi w zakresie konwojowania; Usługi w zakresie patrolowania.
36 – Sprzedaż znaku towarowego: Erect
Nazwa znaku towarowego: Erect
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.247906
Data zgłoszenia*: 28.03.2011
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 5: leki, preparaty farmaceutyczne, preparaty wzmacniające organizm, preparaty wspomagające leczenie; preparaty witaminowe, mineralne, ziołowe do celów medycznych; chemiczne i naturalne mineralne, witaminowe, ziołowe suplementy diety do celów medycznych.
Klasa 10: artykuły ortopedyczne, prezerwatywy, protezy.
Klasa 32: napoje bezalkoholowe, izotoniczne, energetyzujące; tabletki, proszki, pastylki, ekstrakty, esencje, syropy, wyciągi do sporządzania napojów.
Klasa 35: reklama.
37 – Sprzedaż znaku towarowego: DOCTOR BUH
Nazwa znaku towarowego: DOCTOR BUH
Rodzaj znaku towarowego: słowny
Urząd rejestrujący: EUIPO oraz UKIPO
Numer rejestrowy: EUTM 018481360, UK00003648679
Data zgłoszenia*: 28.05.2021
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 5: Farmaceutyki i naturalne środki lecznicze; Marihuana do celów medycznych; Konopie indyjskie do celów medycznych; Ekstrakty ziołowe do celów medycznych; Ekstrakty roślinne i ziołowe do celów leczniczych; Suplementy diety; Preparaty do znieczulenia miejscowego; Środki przeciwbólowe; Antybiotyki; Nalewki do celów medycznych; Zioła do palenia do celów medycznych.
Klasa 10: Prezerwatywy; Artykuły antykoncepcyjne.
Klasa 34: Zioła do palenia.
Klasa 35: Pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, zarządzanie i administrowanie działalnością gospodarczą; Nadzór nad działalnością gospodarczą; Planowanie działalności gospodarczej; Usługi marketingowe; Doradztwo, konsultacje i pomoc w zakresie reklamy, marketingu i promocji; Dystrybucja materiałów reklamowych, marketingowych i promocyjnych; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: prezerwatywy; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: prezerwatywy; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: farmaceutyki i naturalne środki lecznicze; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: farmaceutyki i naturalne środki lecznicze; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: waporyzatory osobiste i papierosy elektroniczne oraz aromaty i płyny do nich; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: waporyzatory osobiste i papierosy elektroniczne oraz aromaty i płyny do nich; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: artykuły do użytku z tytoniem; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: artykuły do użytku z tytoniem; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: materiały drukowane i artykuły papiernicze oraz wyposażenie edukacyjne; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: materiały drukowane i artykuły papiernicze oraz wyposażenie edukacyjne; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: przybory do użytku domowego do czyszczenia, szczotki i materiały do wytwarzania szczotek; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: przybory do użytku domowego do czyszczenia, szczotki i materiały do wytwarzania szczotek; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: kosmetyki do pielęgnacji skóry; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: kosmetyki do pielęgnacji skóry; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: kosmetyki; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: kosmetyki; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: preparaty i artykuły higieniczne; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: preparaty i artykuły higieniczne; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: olejki lecznicze; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: olejki lecznicze; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: konopie indyjskie do celów medycznych; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: konopie indyjskie do celów medycznych; Usługi sprzedaży detalicznej związane z następującymi produktami: marihuana do celów medycznych; Usługi handlu hurtowego związane z następującymi produktami: marihuana do celów medycznych; Usługi sprzedaży detalicznej w związku ze środkami spożywczymi; Usługi sprzedaży hurtowej w związku ze środkami spożywczymi; Usługi handlu detalicznego w zakresie żywności.
Klasa 41: Edukacyjne usługi doradcze; Usługi edukacyjne; Produkcja nagrań audio i video oraz produkcja multimedialna i usługi fotograficzne; Udostępnianie elektronicznych publikacji on-line; Pokazy edukacyjne; Seminaria edukacyjne; Warsztaty w celach edukacyjnych.
Klasa 44: Usługi ogrodnicze; Usługi ogrodnika i usługi ogrodnicze; Usługi rolnicze, ogrodnicze i leśne; Sadzenie roślin; Usługi doradcze związane z uprawą roślin; Uprawa roślin; Usługi z zakresu szkółek roślin; Wynajem sprzętu do rolnictwa, akwakultury, ogrodnictwa i leśnictwa; Udzielanie informacji medycznej; Zdrowotne usługi odnowy biologicznej w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia ciała i ducha; Poradnictwo medyczne; Konsultacje medyczne; Usługi informacji medycznej.
38 – Sprzedaż znaku towarowego: symbio
Nazwa znaku towarowego: symbio
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.295709
Data zgłoszenia*: 26.06.2015
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 5: produkty farmaceutyczne l weterynaryjne, środki sanitarne do celów medycznych, substancje sanitarne do celów medycznych, substancje dietetyczne do celów leczniczych, żywność dla niemowląt, plastry, materiały opatrunkowe, materiały do plombowania zębów, wosk dentystyczny, środki odkażające, środki do niszczenia robactwa, środki grzybobójcze, środki chwastobójcze, artykuły żywnościowe na bazie białka do celów medycznych, suplementy diety zawierające białko, błonnik pokarmowy, chleb dla diabetyków przystosowany do celów medycznych, żywność dla niemowląt.
Klasa 29: mięso; ryby; drób; dziczyzna; ekstrakty mięsne; jaja; aloes spożywczy; anchois; bekon; białka jajek; białko do celów kulinarnych; słonecznik łuskany; pestki dyni; płatki zbożowe; płatki jęczmienne; płatki orkiszowe; płatki pszenne; płatki żytnie; płatki kukurydziane; płatki jaglane; płatki gryczane; płatki ryżowe; płatki z komosy ryżowej; płatki z migdałów; orzechy makadamia; daktyle; flaki; grzyby konserwowane; jaja w proszku; koktajle jajeczne bezalkoholowe; miąższ owoców; ekstrakty mięsne; mięso solone; migdały mielone; nasiona spożywcze; orzechy preparowane; orzeszki arachidowe preparowane; olej palmowy; olej arachidowy; pektyna do celów spożywczych; pestki słonecznika; sosy warzywne; płatki ziemniaczane; podpuszczka; pyłki kwiatowe jako żywność; rodzynki; skórki owocowe; szynka; tahini [pasta z ziarna sezamowego]; tofu; trufle konserwowane; wątroba; wędliny; wieprzowina; wiórki kokosowe; żelatyna.
Klasa 30: kawa; herbata; kakao; kawa nienaturalna; ryż; ryż czerwony; ryż czarny; ryż brązowy; komosa ryżowa; proso; siemię lniane; amarantus; nasiona konopi; nasiona szałwi hiszpańskiej; nasiona lucerny; mak niebieski; mak biały; tapioka; sago; inulina; ekspandowane nasiona orkiszu; prosa; amarantusa; mąka i produkty zbożowe; mąka pszenna; mąka żytnia; mąka gryczana; mąka jaglana; mąka z nasion amarantusa; mąka kukurydziana; mąka orkiszowa; mąka ryżowa; mąka sojowa; mąka z pszenicy durum; mąka z manioku; skrobia ziemniaczana; mąka z kasztanów; mąka kokosowa; mąka z pszenicy kamut; mąka z migdałów; mąka z jęczmienia; mąka; mąka gorczycowa; mąka kukurydziana; produkty z mąki mielonej; mąka pszenna; mąka ziemniaczana do celów spożywczych; lody; cukier; miód; syropy z melasy; drożdże; proszek do pieczenia; sól; musztarda; ocet; sosy; przyprawy; lód; anyż; anyż gwiaździsty; aromaty do ciast inne niż oleje esencyjne; aromaty do napojów inne niż oleje esencyjne; aromaty inne niż oleje esencyjne; aromaty kawowe; aromaty do żywności; batoniki zbożowe; batony lukrecjowe [cukiernictwo]; preparaty usztywniające do bitej śmietany; bułka tarta; chow-chow [przyprawa]; chutney [ostry; gęsty sos]; cukier palmowy; cukier trzcinowy; cukierki; cukierki miętowe; curry [przyprawa]; cykoria [substytut kawy]; cynamon [przyprawa]; czekolada; dodatki glutenowe do celów kulinarnych; drożdże; drożdże zaczyn; enzymy do ciast; esencje do artykułów żywnościowych; z wyjątkiem esencji eterycznych i olejów esencyjnych; galaretki owocowe [słodycze]; gałka muszkatołowa; glazury do szynki; glukoza do celów kulinarnych; gluten jako artykuł spożywczy; gotowe potrawy oparte na kluskach; goździki [przyprawa]; grysik kukurydziany; guma do żucia; herbata mrożona; herbatniki petit-beurre; imbir [przyprawa]; jęczmień gnieciony; jęczmień łuskany; kapary; karmelki [cukierki]; kasza manna; kasza manna razowa; kasza owsiana; mąka owsiana grubo zmielona; kasze spożywcze; kasza gryczana; kasza jaglana; kasza orkiszowa; kasza razowa; kuskus z pszenicy; kuskus orkiszowy; otręby orkiszowe; otręby owsiane; otręby żytnie; otręby pszenne; otręby pszenno-żytnie; kawa nie palona; preparaty roślinne zastępujące kawę; keczup; zagęszczacze do kiełbasy; kiełki pszeniczne do celów spożywczych dla ludzi; kleik spożywczy na bazie mleka; kluski; kukurydza mielona; kukurydza palona; kukurydza prażona [popcorn]; kukurydzianka; kurkuma do żywności; kuskus [kasza]; lukier do ciast; lukrecja [cukiernictwo]; majonezy; makarony; makaron rurki; makaroniki [wyroby cukiernicze]; makaron orkiszowy razowy; makaron orkiszowy; makaron pszenny razowy; makaron żytni razowy; marynaty; melasa; mięsne sosy; preparaty do zmiękczania mięsa do celów gospodarstwa domowego; mięso zapiekane w cieście; mięta do wyrobów cukierniczych; wyroby cukiernicze na bazie migdałów; mleczko pszczele; muesli; muesli orzechowe; muesli jabłkowo-śliwkowe; muesli orzechowo-bananowe; muesli truskawkowo-jabłkowe; muesli zbożowo- otrębowe; musy owocowe [sosy]; napary inne niż do celów leczniczych; napoje na bazie czekolady; napoje na bazie herbaty; napoje na bazie kakao; napoje na bazie kawy; nasiona lnu do celów spożywczych dla ludzi; wyroby cukiernicze na bazie orzechów arachidowych; owies gnieciony; owies łuskany; produkty spożywcze na bazie owsa; pasta z soi [przyprawy]; pesto; pieprz; pieprz [przyprawy]; piernik; ocet piwny; płatki kukurydziane; płatki owsiane; pomadki [cukierki]; potrawy na bazie mąki; pralinki; propolis; przekąski ryżowe; przekąski zbożowe; przyprawy korzenne; puddingi; relish sos przyprawowy na bazie owoców lub warzyw; mączka z roślin strączkowych; sago; sajgonki; sól selerowa; skrobia do celów spożywczych; słód do celów spożywczych; słód do celów spożywczych; słodycze [cukierki]; słodycze do ssania; słodziki / maltoza; słodziki naturalne; soda spożywcza; mąka sojowa; sos sojowy; sól do konserwowania żywności; sól kuchenna; sosy do makaronu; keczup; koncentrat pomidorowy; sosy sałatkowe; substytuty kawy; suchary; sushi; syrop cukrowy do celów spożywczych; szafran [przyprawa]; tabule [sałatka z kuskus); tako; tapioka; mąka z tapioki do celów spożywczych; wanilia [aromat]; wysokoproteinowe batoniki zbożowe; zagęszczacze stosowane przy gotowaniu produktów spożywczych; preparaty zbożowe; ziele angielskie; zioła konserwowane [przyprawy].
Klasa 31: produkty rolne; ogrodnicze; oraz leśne nie ujęte w innych klasach; chleb świętojański; chmiel; drzewa [rośliny]; grzybnia pieczarkowa [rozchodowa]; grzyby świeże; kasztany jadalne świeże; korzenie cykorii; korzenie jadalne; orzechy kokosowe; orzechy laskowe; orzeszki arachidowe świeże; orzeszki kola; pieprz [ziołowy]; pokrzywy; pyłek [materiał surowy]; ryż nieprzetworzony; sezam; trufle świeże; ziarno kakaowe w stanie surowym; zioła ogrodowe świeże; aloes, siemię lniane.
Klasa 32: wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe; napoje owocowe i soki owocowe; syropy i inne preparaty do produkcji napojów; aperitify bezalkoholowe; bezalkoholowe wyciągi z owoców; esencje do produkcji napojów, proszki do napojów; sok jabłkowy; koktajle bezalkoholowe; kwas chlebowy [napoje bezalkoholowe]; lemoniada; syropy do lemoniad; preparaty do sporządzania likierów; produkty do wytwarzania wody mineralnej; mleko migdałowe [napój]; mleko orzechowe; napoje bezalkoholowe; napoje bezalkoholowe na bazie aloesu; napoje bezalkoholowe na bazie miodu; napoje izotoniczne; napoje na bazie owoców lub warzyw; bezalkoholowe napoje owocowe; preparaty do produkcji napojów; napoje serwatkowe; nektary owocowe, bezalkoholowe; oranżada; pastylki do napojów gazowanych; sok pomidorowy [napój]; napoje bezalkoholowe z sarsaparlliii ; soki owocowe; soki warzywne [napoje]; sorbety [napoje]; syropy do napojów; moszcz z winogron, niesfermentowany; woda gazowana; preparaty do produkcji wody gazowanej; woda litowa; woda mineralna [napoje]; woda [napoje]; woda selcerska; woda sodowa; soki; soki z aronii; soki jabłkowe; soki pomidorowe; soki z aloesu; soki z maliny; soki z żurawiny; soki z aceroli; soki z acai; soki z granatu; soki z czarnej porzeczki; soki marchwiowo-bananowe; soki jabłkowo-bananowe; soki z czarnego bzu.
39 – Sprzedaż znaku towarowego: Paek
Nazwa znaku towarowego: Paek
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.321561
Data zgłoszenia*: 17.05.2016
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 29: oleje roślinne, tłuszcze jadalne pochodzenia roślinnego, pestki słonecznika, jądra pestek owoców, owoce suszone, susze warzywne, konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa, dżemy, kompoty, mleko, produkty mleczne.
Klasa 30: kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, tapioka, sago, kawa nienaturalna, mąka i produkty zbożowe, chleb, wyroby cukiernicze i słodycze, lody, miód, melasa (syropy), drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy (przyprawy), przyprawy, lód, substytuty cukru, słodziki naturalne, płatki zawierające błonnik, zioła przetworzone, słodycze bezcukrowe, pieczywo bezglutenowe.
Klasa 31: produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach, zioła nieprzetworzone, świeże owoce, świeże warzywa, nasiona, rośliny naturalne, słód.
Klasa 32: wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, soki owocowe, syropy i inne preparaty do produkcji napojów, woda kokosowa, soki warzywne, piwo.
Klasa 35: usługi sprzedaży detalicznej, w tym sklepów online oraz sprzedaży hurtowej następujących towarów: oleje roślinne, tłuszcze jadalne pochodzenia roślinnego, pestki słonecznika, jądra pestek owoców, owoce suszone, susze warzywne, konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa, dżemy, kompoty, mleko, produkty mleczne, kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, tapioka, sago, kawa nienaturalna, mąka i produkty zbożowe, chleb, wyroby cukiernicze i słodycze, lody, miód, melasa (syropy), drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy (przyprawy), przyprawy, lód, substytuty cukru, słodziki naturalne, płatki zawierające błonnik, zioła przetworzone, słodycze bezcukrowe, pieczywo bezglutenowe, produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach, zioła nieprzetworzone, świeże owoce, świeże warzywa, nasiona, rośliny naturalne, słód, wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, soki owocowe, syropy i inne preparaty do produkcji napojów, woda kokosowa, soki warzywne, piwo; usługi handlu elektronicznego, mianowicie dostarczanie informacji o produktach za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnych do celów reklamowych i sprzedaży; zawieranie transakcji handlowych na rzecz innych, przez sklepy on-line; usługi importowo-eksportowe; usługi pośrednictwa i doradztwa handlowego w dziedzinie sprzedaży produktów i świadczenia usług; zapewnianie platformy internetowej dla nabywców i sprzedawców towarów i usług; pozyskiwanie kontraktów na kupno i sprzedaż towarów; pośrednictwo w kontraktach na kupno i sprzedaż produktów; usługi administrowania działalnością gospodarczą w celu obsługi transakcji sprzedaży dokonywanych za pomocą Internetu; prezentowanie produktów w mediach dla celów sprzedaży detalicznej; usługi zarządzania sprzedażą; usługi doradcze dotyczące promocji sprzedaży; reklama; usługi marketingowe i promocyjne; wynajem przestrzeni reklamowej on-line; marketing handlowy (inny niż sprzedaż); zarządzanie bazami danych.
40 – Sprzedaż znaku towarowego: ekojoy
Nazwa znaku towarowego: ekojoy
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.298987
Data zgłoszenia*: 14.11.2016
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 29: oleje, tłuszcze jadalne, pestki słonecznika, jądra pestek owoców, owoce suszone, susze warzywne, mięso, ryby, drób, dziczyzna, ekstrakty mięsne, konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa, galaretki, dżemy, kompoty, jaja, mleko, produkty mleczne.
Klasa 30: kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, tapioka, sago, kawa nienaturalna; mąka i produkty zbożowe, chleb, wyroby cukiernicze i słodycze, lody; miód, melasa (syropy), drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy (przyprawy), przyprawy, lód, substytuty cukru, słodziki naturalne, płatki zawierające błonnik, zioła przetworzone, słodycze bezcukrowe, pieczywo bezglutenowe.
Klasa 31: produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach, zioła nieprzetworzone, świeże owoce, świeże warzywa, nasiona, rośliny naturalne, słód.
Klasa 32: wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, soki owocowe, syropy i inne preparaty do produkcji napojów, woda kokosowa, soki warzywne, piwo.
41 – Sprzedaż znaku towarowego: special food
Nazwa znaku towarowego: special food
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.299927
Data zgłoszenia*: 07.12.2016
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 29: oleje, tłuszcze jadalne, pestki słonecznika, jądra pestek owoców, owoce suszone, susze warzywne, mięso, ryby, drób, dziczyzna, ekstrakty mięsne, konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa, galaretki, dżemy, kompoty, jaja, mleko, produkty mleczne.
Klasa 30: kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, tapioka, sago, kawa nienaturalna; mąka i produkty zbożowe, chleb, wyroby cukiernicze i słodycze, lody; miód, melasa (syropy), drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy (przyprawy), przyprawy, lód, substytuty cukru, słodziki naturalne, płatki zawierające błonnik, zioła przetworzone, słodycze bezcukrowe, pieczywo bezglutenowe.
Klasa 31: produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach, zioła nieprzetworzone, świeże owoce, świeże warzywa, nasiona, rośliny naturalne, słód.
Klasa 32: wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, soki owocowe, syropy i inne preparaty do produkcji napojów, woda kokosowa, soki warzywne, piwo
42 – Sprzedaż znaku towarowego: ZŁOTA DOLINA Dary z natury
Nazwa znaku towarowego: ZŁOTA DOLINA Dary z natury
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.303935
Data zgłoszenia*: 08.03.2017
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 30: przyprawy; mieszanki przypraw; przyprawy suche; sosy (przyprawy); preparaty przyprawowe; przyprawy do pieczenia; ekstrakty przypraw; przyprawy smakowe (pikle); przyprawy smakowe (sosy, marynaty); marynaty zawierające przyprawy; zioła do celów spożywczych; zioła konserwowane (przyprawy); zioła przetworzone; zioła suszone; zioła konserwowane do użytku jako przyprawy; suszone nasiona do użytku jako przyprawa; sól; pieprz; sól kuchenna zmieszana z nasionami sezamu; dodatki smakowe i przyprawy; pasta z soi (jako przyprawa); pasta chili używana jako przyprawa; koncentraty warzywne stosowane jako przyprawy; przyprawy na bazie warzyw; przyprawy spożywcze składające się głównie z ketchupu i salsy.
43 – Sprzedaż znaku towarowego: RODZINNA WYTWÓRNIA MAKARONÓW FABIJAŃSCY
Nazwa znaku towarowego: RODZINNA WYTWÓRNIA MAKARONÓW FABIJAŃSCY
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.303963
Data zgłoszenia*: 21.03.2017
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 30: artykuły spożywcze ze zbóż; przekąski ze zboża; preparaty zbożowe; produkty spożywcze z owsa, jęczmienia, pszenicy, ryżu lub kukurydzy; żywność na bazie mąki; potrawy na bazie mąki; suche i świeże makarony; makaron razowy; makaron gryczany; makaron ryżowy; makaron żytni; makaron kukurydziany; makaron jęczmienny; makaron owsiany; makaron grochowy; makaron jaglany; makaron quinoa; makaron sojowy; nadziewany makaron; makaron jajeczny; makaron w postaci płatów; makaron głęboko mrożony; makaron błyskawiczny; makaron gotowy; potrawy z makaronu; przekąski składające się głównie z makaronu; sosy do makaronu; kluski i pierogi; makaroniki będące wyrobami cukierniczymi; wyroby piekarnicze; wyroby cukiernicze, ciasto, ciasta, tarty i ciasteczka; słodkie wyroby cukiernicze (nie dla celów medycznych); nielecznicze wyroby cukiernicze z mąki; gotowane wyroby cukiernicze; batony zbożowe i energetyczne; preparaty do wyrobu produktów piekarniczych; mąka; zboża; przetworzone ziarna zbóż do pokarmów spożywanych przez ludzi; ziarna przetworzone, skrobia i wyroby z tych towarów, preparaty do pieczenia i drożdże; przyprawy do żywności; przyprawy jadalne; przyprawy korzenne; przyprawy spożywcze; przyprawy do makaronu na bazie warzyw; przyprawy do pieczenia; esencje do artykułów żywnościowych, z wyjątkiem esencji eterycznych i olejów esencyjnych.
Klasa 35: usługi sprzedaży hurtowej lub detalicznej produktów delikatesowych, artykułów spożywczych, środków spożywczych, wyrobów piekarniczych, wyrobów cukierniczych, sprzętu do przyrządzania żywności; usługi sprzedaży hurtowej lub detalicznej w związku ze środkami spożywczymi, artykułami spożywczymi, wyrobami piekarniczymi, wyrobami cukierniczymi, sprzętem do przyrządzania żywności; usługi sprzedaży detalicznej lub hurtowej świadczone online w zakresie produktów delikatesowych, artykułów spożywczych, środków spożywczych, wyrobów piekarniczych, wyrobów cukierniczych, sprzętu do przyrządzania żywności; usługi sprzedaży detalicznej za pomocą globalnych sieci komputerowych związane z artykułami spożywczymi, produktami delikatesowymi, środkami spożywczymi, wyrobami piekarniczymi, wyrobami cukierniczymi, ze sprzętem do przyrządzania żywności; usługi sprzedaży detalicznej lub hurtowej za pomocą katalogów w związku z produktami delikatesowymi, artykułami spożywczymi, środkami spożywczymi, wyrobami piekarniczymi, wyrobami cukierniczymi, ze sprzętem do przyrządzania żywności; promocja sprzedaży; administrowanie sprzedażą; marketing handlowy inny niż sprzedaż.
44 – Sprzedaż znaku towarowego: Organic Life
Nazwa znaku towarowego: Organic Life
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.306422
Data zgłoszenia*: 14.07.2017
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 30: bułeczki słodkie; herbatniki; makarony ekologiczne; makarony orkiszowe, makarony gryczane; makarony ryżowe; makarony Quinoa; makarony żytnie; makarony kukurydziane; makarony jęczmienne; makarony owsiane; makarony grochowe; makarony jaglane; makarony rurki; makarony nitki; makaroniki; pierniczki; mąka gorczycowa; mąka jęczmienna; mąka kukurydziana; mąka orzechowa; mąka pszenna; mąka ziemniaczana; mąka z tapioki; ciasta; ciasta na słodkie wypieki; ciasteczka; dekoracje cukiernicze do ciast; lukier do ciast; wyroby czekoladowe do dekoracji ciast.
45 – Sprzedaż znaku towarowego: Raica
Nazwa znaku towarowego: Raica
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.321748
Data zgłoszenia*: 21.12.2018
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 29: oleje; tłuszcze jadalne; pestki słonecznika; jądra pestek owoców; owoce suszone; susze warzywne; mięso; ryby; drób; dziczyzna; ekstrakty mięsne; konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa; galaretki; dżemy; kompoty; jaja; mleko; produkty mleczne.
Klasa 30: kawa; herbata; kakao; cukier; ryż; tapioka; sago; kawa nienaturalna; mąka i produkty zbożowe; chleb; wyroby cukiernicze i słodycze; lody; miód; melasa – syropy; drożdże; proszek do pieczenia; sól; musztarda; ocet; sosy – przyprawy; przyprawy; lód; substytuty cukru; słodziki naturalne; płatki zawierające błonnik; zioła przetworzone; słodycze bezcukrowe; pieczywo bezglutenowe; majonez wegański.
Klasa 31: produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach; zioła nieprzetworzone; świeże owoce; świeże warzywa; nasiona; rośliny naturalne; słód
Klasa 32: wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe; napoje owocowe; soki owocowe; syropy i inne preparaty do produkcji napojów; woda kokosowa; soki warzywne; piwo.
Klasa 35: usługi sprzedaży detalicznej, w tym sklepów online oraz sprzedaży hurtowej następujących towarów: oleje, tłuszcze jadalne, pestki słonecznika, jądra pestek owoców, owoce suszone, susze warzywne, mięso, ryby, drób, dziczyzna, ekstrakty mięsne, konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa, galaretki, dżemy, kompoty, jaja, mleko, produkty mleczne, kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, tapioka, sago, kawa nienaturalna, mąka i produkty zbożowe, chleb, wyroby cukiernicze i słodycze, lody, miód, melasa – syropy, drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy – przyprawy, przyprawy, lód, substytuty cukru, słodziki naturalne, płatki zawierające błonnik, zioła przetworzone, słodycze bezcukrowe, pieczywo bezglutenowe, produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach, zioła nieprzetworzone, świeże owoce, świeże warzywa, nasiona, rośliny naturalne, słód, wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, soki owocowe, syropy i inne preparaty do produkcji napojów, woda kokosowa, soki warzywne, piwo, majonez wegański; usługi handlu elektronicznego, mianowicie dostarczanie informacji o produktach za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnych do celów reklamowych i sprzedaży; zawieranie transakcji handlowych na rzecz innych, przez sklepy on-line; usługi importowo-eksportowe; usługi pośrednictwa i doradztwa handlowego w dziedzinie sprzedaży produktów i świadczenia usług; zapewnianie platformy internetowej dla nabywców i sprzedawców towarów i usług; pozyskiwanie kontraktów na kupno i sprzedaż towarów; pośrednictwo w kontraktach na kupno i sprzedaż produktów; usługi administrowania działalnością gospodarczą w celu obsługi transakcji sprzedaży dokonywanych za pomocą Internetu; prezentowanie produktów w mediach dla celów sprzedaży detalicznej; usługi zarządzania sprzedażą; usługi doradcze dotyczące promocji sprzedaży; reklama; usługi marketingowe i promocyjne; wynajem przestrzeni reklamowej on-line; marketing handlowy inny niż sprzedaż; zarządzanie bazami danych; informacja o ww. usługach.
46 – Sprzedaż znaku towarowego: necoya
Nazwa znaku towarowego: necoya
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.334552
Data zgłoszenia*: 19.11.2019
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 3: środki czyszczące; substancje czyszczące do użytku domowego; preparaty do czyszczenia i odświeżania; płyny do czyszczenia; chusteczki zawierające preparaty czyszczące; środki toaletowe; preparaty do prania; preparaty zapachowe; olejki zapachowe; środki odświeżające powietrze [zapachowe]; środki zapachowe do celów domowych; aromaty [olejki aromatyczne]; esencje i olejki eteryczne; naturalne olejki do celów oczyszczających; preparaty do pielęgnacji zwierząt; środki do czyszczenia klatek dla zwierząt; środki do usuwania zapachu zwierząt domowych; detergenty; detergenty piorące do użytku w gospodarstwie domowym; detergenty do użytku domowego; preparaty myjące; dodatki do prania; mydła; preparaty czyszczące do samochodów; preparaty do czyszczenia tkanin; środki do namaczania prania; preparaty do czyszczenia na sucho; środki do czyszczenia obuwia; odkamieniacze do użytku domowego; gotowy wosk do polerowania; mieszanki czyszczące do usuwania plam; mieszanki polerujące; preparaty do nadawania połysku; preparaty toaletowe; naturalne pasty do podłóg; pasty do mebli; oleje czyszczące; materiały ścierne; mieszanki do mycia okien; papierowe ręczniki do rąk nasączane środkami czyszczącymi; roztwory do szorowania; skrobie naturalne do prania; wosk pralniczy; soda wybielająca; środki do czyszczenia pojazdów; środki do mycia owoców i warzyw; środki do zmywania naczyń; tabletki do zmywarek; środki usztywniające i nadające gładkość praniu [ułatwiające prasowanie].
Klasa 35: usługi sprzedaży detalicznej, hurtowej, za pośrednictwem Internetu (sklepy internetowe on-line) oraz sprzedaży wysyłkowej i katalogowej następujących towarów: środki czyszczące, substancje czyszczące do użytku domowego, preparaty do czyszczenia i odświeżania, płyny do czyszczenia, chusteczki zawierające preparaty czyszczące, środki toaletowe, preparaty do prania, preparaty zapachowe, olejki zapachowe, środki odświeżające powietrze [zapachowe], środki zapachowe do celów domowych, aromaty [olejki aromatyczne], esencje i olejki eteryczne, naturalne olejki do celów oczyszczających, preparaty do pielęgnacji zwierząt, środki do czyszczenia klatek dla zwierząt, środki do usuwania zapachu zwierząt domowych, detergenty, detergenty piorące do użytku w gospodarstwie domowym, detergenty do użytku domowego, preparaty myjące, dodatki do prania, mydła, preparaty czyszczące do samochodów, preparaty do czyszczenia tkanin, środki do namaczania prania, preparaty do czyszczenia na sucho, środki do czyszczenia obuwia, odkamieniacze do użytku domowego, gotowy wosk do polerowania, mieszanki czyszczące do usuwania plam, mieszanki polerujące, preparaty do nadawania połysku, preparaty toaletowe, naturalne pasty do podłóg, pasty do mebli, oleje czyszczące, materiały ścierne, mieszanki do mycia okien, papierowe ręczniki do rąk nasączane środkami czyszczącymi, roztwory do szorowania, skrobie naturalne do prania, wosk pralniczy, soda wybielająca, środki do czyszczenia pojazdów, środki do mycia owoców i warzyw, środki do zmywania naczyń, tabletki do zmywarek, środki usztywniające i nadające gładkość praniu [ułatwiające prasowanie]; administrowanie sprzedażą; administrowanie działalnością gospodarczą w zakresie sklepów detalicznych; usługi programów lojalnościowych, motywacyjnych i promocyjnych; zarządzanie programami lojalnościowymi; usługi handlu elektronicznego, mianowicie dostarczanie informacji o produktach za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnych do celów reklamowych i sprzedaży; zawieranie transakcji handlowych na rzecz innych, przez sklepy on-line; usługi importowo – eksportowe; usługi pośrednictwa i doradztwa handlowego w dziedzinie sprzedaży produktów i świadczenia usług; zapewnianie platformy internetowej dla nabywców i sprzedawców towarów i usług; dostarczanie informacji handlowych; pośrednictwo w kontraktach na kupno i sprzedaż produktów; usługi w zakresie administrowania działalnością gospodarczą w celu obsługi transakcji sprzedaży dokonywanych za pomocą Internetu; prezentowanie produktów w mediach dla celów sprzedaży detalicznej; usługi zarządzania sprzedażą; usługi doradcze dotyczące promocji sprzedaży; reklama; reklama radiowa, telewizyjna i prasowa; reklama na stronach internetowych; promocja sprzedaży; pokazy towarów do celów promocyjnych; wynajem przestrzeni reklamowej on-line; wynajmowanie miejsc na umieszczanie ogłoszeń lub reklam; rozpowszechnianie materiałów reklamowych.
47 – Sprzedaż znaku towarowego: Tofumania MIEJSCE DLA WEGAŃSKICH MANIAKÓW
Nazwa znaku towarowego: Tofumania MIEJSCE DLA WEGAŃSKICH MANIAKÓW
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.334558
Data zgłoszenia*: 20.11.2019
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 29: nasiona przetworzone; rośliny strączkowe przetworzone; warzywa strączkowe przetworzone; soja przetworzona; mleko sojowe; mleko sojowe w proszku; jogurt sojowy; tofu; fermentowane tofu; tofu z soi; burgery z tofu; przekąski na bazie tofu; smażone kawałki tofu (aburaage); yuba (skórka z tofu); liofilizowane tofu w kawałkach; chipsy sojowe; batony spożywcze na bazie soi; sos sojowy; olej sojowy spożywczy; burgery sojowe; kotlety sojowe; makaron sojowy; soja konserwowana spożywcza; suszona soja; fermentowana soja (natto); nabiał i substytuty nabiału; oleje i tłuszcze jadalne; przetworzony ser; substytuty serów; substytuty mięsa; substytuty mleka; napoje na bazie soi stosowane jako substytuty mleka; przetworzone owoce, warzywa i grzyby ( w tym orzechy i nasiona roślin strączkowych); kiełbaski wegetariańskie; dania gotowe, w skład których wchodzi przede wszystkim pasta sojowa; dania gotowe, w skład których wchodzi przede wszystkim tofu; gotowe posiłki składające się głównie z substytutów mięsa; makaron sojowy nieugotowany.
Klasa 30: mąka; mąka sojowa; przekąski wykonane z mąki sojowej; pasta sojowa do użytku jako przyprawa; pasta z soi [przyprawa]; sosy pikantne; sosy zagęszczone; przyprawy smakowe (sosy, marynaty); przekąski wieloziarniste; substytuty lodów na bazie soi; produkty lodowe na bazie soi; chleb z ziarnami soi.
48 – Sprzedaż znaku towarowego: BiaMar GLUTEN FREE
Nazwa znaku towarowego: BiaMar GLUTEN FREE
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.348447
Data zgłoszenia*: 31.05.2021
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 30: Wyroby piekarnicze; Wyroby cukiernicze; Wyroby piekarnicze bezglutenowe; Wyroby cukiernicze bezglutenowe; Pieczywo bezglutenowe; Wyroby piekarnicze i cukiernicze niskobiałkowe i proteinowe; Wyroby ciastkarskie; Ciasta; Ciastka; Suchary; Wafle; Przekąski wykonane z mąki, w tym bezglutenowe; Produkty żywnościowe z ciasta, w tym bezglutenowe; Muesli; Przekąski z muesli; Batony spożywcze i energetyczne; Produkty żywnościowe na bazie zbóż przeznaczone do spożycia przez ludzi; Mąka i produkty zbożowe; Chleb; Słodycze; Płatki śniadaniowe.
Klasa 35: Usługi sprzedaży detalicznej, w tym sklepów online oraz sprzedaży hurtowej następujących towarów: wyroby piekarnicze, wyroby cukiernicze, wyroby piekarnicze bezglutenowe, wyroby cukiernicze bezglutenowe, pieczywo bezglutenowe, wyroby piekarnicze i cukiernicze niskobiałkowe i proteinowe, wyroby ciastkarskie, ciasta, ciastka, suchary, wafle, przekąski wykonane z mąki, w tym bezglutenowe, produkty żywnościowe z ciasta, w tym bezglutenowe, muesli, przekąski z muesli, batony spożywcze i energetyczne, produkty żywnościowe na bazie zbóż przeznaczone do spożycia przez ludzi, mąka i produkty zbożowe, chleb, słodycze, płatki śniadaniowe; Usługi handlu elektronicznego, mianowicie dostarczanie informacji o produktach za pośrednictwem sieci telekomunikacyjnych do celów reklamowych i sprzedaży; Zawieranie transakcji handlowych na rzecz innych, przez sklepy on-line; Usługi importowo-eksportowe; Usługi pośrednictwa i doradztwa handlowego w dziedzinie sprzedaży produktów i świadczenia usług; Zapewnianie platformy internetowej dla nabywców i sprzedawców towarów i usług; Pozyskiwanie kontraktów na kupno i sprzedaż towarów; Pośrednictwo w kontraktach na kupno i sprzedaż produktów; Usługi administrowania działalnością gospodarczą w celu obsługi transakcji sprzedaży dokonywanych za pomocą internetu; Prezentowanie produktów w mediach dla celów sprzedaży detalicznej; Usługi zarządzania sprzedażą; Usługi doradcze dotyczące promocji sprzedaży; Reklama; Publikacja reklam; Usługi marketingowe i promocyjne; Wynajem przestrzeni reklamowej, w tym on-line; Marketing handlowy inny niż sprzedaż; Zarządzanie bazami danych; Informacja o ww. usługach.
49 – Sprzedaż znaku towarowego: 4 health
Nazwa znaku towarowego: 4 health
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.354698
Data zgłoszenia*: 23.07.2021
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 29: Oleje; Tłuszcze jadalne; Pestki słonecznika, przetworzone; Jądra pestek owoców; Owoce suszone; Susze warzywne; Mięso; Ryby; Drób; Dziczyzna; Ekstrakty mięsne; Konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa; Galaretki; Dżemy; Kompoty; Jaja; Mleko; Produkty mleczne; Batony spożywcze na bazie orzechów; Batony organiczne na bazie orzechów i ziaren.
Klasa 30: Kawa; Herbata; Kakao; Cukier; Ryż; Tapioka; Sago; Kawa nienaturalna; Mąka i produkty zbożowe; Chleb; Wyroby cukiernicze i słodycze; Lody; Miód; Melasa (syropy); Drożdże; Proszek do pieczenia; Sól; Musztarda; Ocet; Sosy (przyprawy); Przyprawy; Lód; Substytuty cukru; Słodziki naturalne; Płatki zawierające błonnik; Zioła przetworzone; Słodycze bezcukrowe; Pieczywo bezglutenowe; Batony zbożowe i energetyczne; Musli; Batony na bazie granoli; Batony z musli; Przekąski z musli; Batony z orzechów w karmelu; Płatki zbożowe gotowe do spożycia.
Klasa 31: Produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna nie ujęte w innych klasach; Zioła nieprzetworzone; Świeże owoce; Świeże warzywa; Nasiona; Rośliny naturalne; Słód.
Klasa 32: Wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe; Napoje owocowe; Soki owocowe; Syropy i inne preparaty do produkcji napojów; Woda kokosowa jako napój; Soki warzywne; Piwo.
Klasa 35: Usługi sprzedaży detalicznej, hurtowej, za pośrednictwem Internetu (sklepy internetowe on-line) oraz sprzedaży wysyłkowej i katalogowej następujących towarów: dodatki dietetyczne, suplementy żywnościowe, prebiotyki, odżywcze suplementy diety, żywność dla diet medycznych, mineralne suplementy diety, suplementy diety dla ludzi, suplementy diety do celów weterynaryjnych, preparaty dietetyczne, preparaty dietetyczne dla dzieci, nutraceutyki do stosowania jako suplement diety, preparaty witaminowe w postaci suplementów diety, suplementy diety dla osób ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi, napoje z dodatkami dietetycznymi, żywność dla diabetyków, dietetyczne dodatki do żywności, dodatki do żywności do celów niemedycznych, oleje, tłuszcze jadalne, pestki słonecznika, jądra pestek owoców, owoce suszone, susze warzywne, mięso, ryby, drób, dziczyzna, ekstrakty mięsne, konserwowane, mrożone lub gotowane owoce i warzywa, galaretki, dżemy, kompoty, jaja, mleko, produkty mleczne, kawa, herbata, kakao, cukier, ryż, tapioka, sago, kawa nienaturalna, mąka i produkty zbożowe, chleb, wyroby cukiernicze i słodycze, lody, miód, melasa (syropy), drożdże, proszek do pieczenia, sól, musztarda, ocet, sosy (przyprawy), przyprawy, lód, substytuty cukru, słodziki naturalne, płatki zawierające błonnik, zioła przetworzone, słodycze bez cukrowe, pieczywo bezglutenowe, produkty rolne, ogrodnicze, leśne oraz ziarna, zioła nieprzetworzone, świeże owoce, świeże warzywa, nasiona, rośliny naturalne, słód, wody mineralne i gazowane oraz inne napoje bezalkoholowe, napoje owocowe, soki owocowe, syropy i inne preparaty do produkcji napojów, woda kokosowa, soki warzywne, piwo, batony spożywcze na bazie orzechów, batony organiczne na bazie orzechów i ziaren, batony zbożowe i energetyczne, musli, batony na bazie granoli, batony z musli, przekąski z musli, batony z orzechów w karmelu, płatki zbożowe gotowe do spożycia; Administrowanie sprzedażą; Administrowanie działalnością gospodarczą w zakresie sklepów detalicznych; Usługi programów lojalnościowych, motywacyjnych i promocyjnych; Zarządzanie programami lojalnościowymi; Dostarczanie informacji w zakresie handlu elektronicznego; Udostępnianie informacji o produktach konsumenckich; Zawieranie transakcji handlowych na rzecz innych, przez sklepy online; Usługi importowo-eksportowe; Usługi pośrednictwa i doradztwa handlowego w dziedzinie sprzedaży produktów i świadczenia usług; Zapewnianie platformy internetowej dla nabywców i sprzedawców towarów i usług; Dostarczanie informacji handlowych; Pośrednictwo w kontraktach na kupno i sprzedaż produktów; Usługi w zakresie administrowania działalnością gospodarczą w celu obsługi transakcji sprzedaży dokonywanych za pomocą Internetu; Prezentowanie produktów w mediach dla celów sprzedaży detalicznej; Usługi zarządzania sprzedażą; Usługi doradcze dotyczące promocji sprzedaży; Reklama; Reklama radiowa, telewizyjna i prasowa; Reklama na stronach internetowych; Promocja sprzedaży; Pokazy towarów do celów promocyjnych; Wynajem przestrzeni reklamowej on-line; Wynajmowanie miejsc na umieszczanie ogłoszeń lub reklam; Rozpowszechnianie materiałów reklamowych.
50 – Sprzedaż znaku towarowego: wellbe PHARMACEUTICALS
Nazwa znaku towarowego: wellbe PHARMACEUTICALS
Rodzaj znaku towarowego: słowno-graficzny
Urząd rejestrujący: Urząd Patentowy RP
Numer rejestrowy: R.302515
Data zgłoszenia*: 27.02.2017
* Prawo ochronne na znak towarowy jest udzielane na 10 lat z możliwością jego przedłużenia na kolejne tego typu okresy.
Towary/usługi:
Klasa 3: Kosmetyki, mydła, kremy, pasty, dezodoranty do użytku osobistego, antyperspiranty, preparaty do kąpieli, preparaty do golenia, preparaty do pielęgnacji jamy ustnej, środki do czyszczenia zębów, preparaty do pielęgnacji włosów, szampony, preparaty do opalania, preparaty kosmetyczne do odchudzania, maseczki kosmetyczne, perfumy, środki perfumeryjne, olejki eteryczne, chusteczki nasączane płynami kosmetycznymi, depilatory, przybory toaletowe i kosmetyczne, środki sanitarne, środki czyszczące.
Klasa 5: Produkty farmaceutyczne, produkty lecznicze, witaminy, minerały, mineralne dodatki do żywności, mineralne wody do celów leczniczych, środki o działaniu zbliżonym do leków o celu leczniczym, suplementy diety, dietetyczne środki spożywcze, substancje dietetyczne do celów leczniczych, preparaty ziołowe, zioła lecznicze, napary lecznicze, herbatki lecznicze, produkty biobójcze, produkty biologiczne, szczepionki, surowice, produkty krwiopochodne, produkty biotechnologiczne, wyroby medyczne, materiały do leczenia zębów, żywność dla niemowląt, plastry, materiały opatrunkowe, środki sanitarne do celów medycznych, środki odkażające, produkty weterynaryjne, środki do zwalczania robactwa, fungicydy, herbicydy, produkty chemiczne przeznaczone dla nauk medycznych, preparaty diagnostyczne do celów medycznych, odczynniki wszystkie w/w o działaniu medycznym lub leczniczym zawarte w tej klasie.
Klasa 10: Aparatura i instrumenty medyczne, chirurgiczne, stomatologiczne, aparatura do analiz medycznych, bandaże, butelki dla niemowląt, smoczki.
Klasa 35: Reklama, usługi w zakresie promocji i reklamy towarów w szczególności produktów farmaceutycznych, usługi marketingowe, promocja sprzedaży, agencje importowo – eksportowe, zarządzanie i administrowanie w działalności handlowej i przemysłowej, badania opinii publicznej, badania rynku, doradztwo w zakresie organizowania i prowadzenia działalności gospodarczej, organizowanie wystaw w celach handlowych lub reklamowych, ekspertyzy w działalności gospodarczej, zarządzanie zbiorami informatycznymi i komputerowymi bazami danych, doradztwo w zakresie zawartości i postaci dokumentacji rejestracyjnej dla produktów farmaceutycznych i podobnych, a także jej opracowywanie.
Klasa 42: Usługi badawczo – rozwojowe w dziedzinie nauk medycznych i farmacji, prowadzenie badań klinicznych nad nowymi lekami i farmaceutykami, badania przedkliniczne i kliniczne leków, analizy i badania chemiczne, biologiczne i biotechnologiczne, naukowe i techniczne usługi i badania oraz ich projektowanie, prace badawczo – rozwojowe.
Zobacz również:
- Jak odzyskać domenę internetową? Szantaż domenowy
- Program Współpraca w Ochronie Praw a podróbki na Allegro
- Jakie marki można zarejestrować w Amazon Brand Registry?
- Jak sprawdzić czy nazwa firmy jest dostępna?
- Czy można zastrzec znak towarowy na osobę fizyczną?
- Ile trwa zastrzeżenie znaku towarowego w Unii Europejskiej?
- Pomysł na biznes. 9 skutecznych sposobów na jego ochronę prawną
- Co to jest znak towarowy? Przykłady + strategie ochrony prawnej
FAQ
Jak rzecznik patentowy może pomóc przy sprzedaży marki?
Jeśli chcesz sprzedać swoją markę, zwróć się o pomoc do rzecznika patentowego. Zweryfikuje on:
✅ czy masz zastrzeżoną nazwę i logo ®️ w Urzędzie Patentowym;
✅ kto widnieje tam jako właściciel praw do marki;
✅ czy rejestracja obejmuje towary i usługi, które aktualnie oferujesz.
Jeżeli chronisz tylko nazwę firmy, może zająć się dodatkowo 👉 procesem rejestracji logo. Co jednak najważniejsze:
✅ rzecznik patentowy przygotuje umowę przeniesienia praw do znaku towarowego oraz
✅ dokona zmian w rejestrze Urzędu Patentowego.
Czyli od strony formalnej zajmie się całą obsługą prawną. To o tyle ważne, że zazwyczaj takie transakcje dokonywane są na duże kwoty. Błąd w zakresie tego jakie prawa przenosisz może nabywcę wpędzić w poważne problemy. Przykładowo nie da się sprzedać praw autorskich do samej nazwy❌. Można jednak przenieść prawa do zastrzeżonego znaku słownego.
Czy można przenieść prawa do nazwy, która nie jest zastrzeżona?
Odpowiedź jest prosta – NIE❌. Taka operacja jest możliwa jedynie w stosunku do zarejestrowanego znaku towarowego ®️. Czyli zanim do takiej transakcji dojdzie musisz przejść cały proces rejestracyjny przed Urzędem Patentowym. To pozwala na 👉 sprzedaż marki niezależnie od samego przedsiębiorstwa.
✅ Na potwierdzenie przysługujących Ci praw otrzymasz świadectwo ochronne, które jest jak akt notarialny.
Nazwa, która nie jest zastrzeżona w minimalnym stopniu jest chroniona przez prawo. Zwykle ten zasięg jest lokalny i obejmuje dane miasto lub dzielnicę. Takie prawo do znaku niezarejestrowanego pozwala jedynie walczyć z lokalną konkurencją, która używa podobnej nazwy. Nie ma prawnej możliwości sprzedaży takiego prawa inaczej niż z całą firmą.
Tych wszystkich wad pozbawione są marki zastrzeżone w Urzędzie Patentowym ✅.
Jako syndyk sprzedaję zarejestrowany w WIPO i w trakcie rejestracji przed UPRP znak słowno graficzny „Stepcloser”.
Ogłoszenie o konkursie jest na stronie:
https://restrukturyzacja.legal/konkursy/sprzedaz-praw-majatkowych-zarejestrowany-znak-towarowy-w-wipo-i-uprp/