fbpx

Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
12 Paź

Rejestracja znaku towarowego ®


 

Myślisz o zastrzeżeniu nazwy i logo firmy?

Zapytaj mnie o wycenę

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości

+48 575 999 410

mikolaj@lech.bydgoszcz.pl

Nie Ty jedyny.

Przedsiębiorcy zastrzegają znaki towarowe z różnych powodów.

Najczęściej słyszę, że chcą mieć pewność, że przysługują im wyłączne prawa do swojej marki.

Marki, którą z mozołem budują latami.

Na blogu przytaczam dramatyczne historie osób zmuszonych do zmiany nazw swoich firm. Po prostu od początku nieświadomie naruszały cudzy znak towarowy.

Piszę o tym, ponieważ na co dzień pracuję w rodzinnej Kancelarii Patentowej. Już od 25 lat pomagamy firmom rejestrować ich znaki towarowe.

Zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jeżeli chcesz, mogę poprowadzić całą procedurę rejestracji również Twojego znaku towarowego.

Po prostu skontaktuj się ze mną.


Pamiętaj – odległość nie stanowi problemu.

Działam całkowicie on-line.

Dzięki temu współpracuję z przedsiębiorcami nie tylko z Polski, ale i całego świata. Szczegóły konkretnej usługi możemy omówić telefonicznie bądź mailowo. Jeżeli dana sprawa wymaga podpisania stosownych dokumentów, zawsze możesz je wysłać do mnie listownie.

Oczywiście za wszelkie usługi otrzymasz fakturę VAT.

Możemy również porozmawiać przy kawie w naszej kancelarii w Bydgoszczy.

 

Pracuję wg następującego schematu.

Rejestracja znaku towarowego - schemat


Co zyskasz korzystając z mojej pomocy?

 

Rejestracja znaku towarowego - oszczędzasz czas.1. Oszczędzisz swój czas.

W Twoim imieniu zajmę się wszelkimi formalnościami. Przygotowuję dokumenty, koresponduję z ekspertami oraz pilnuję terminów na wniesienie opłat. Poinformuję Cię o postępach całej procedury. Oszczędzony czas możesz zainwestować w rozwój swojego biznesu.

 

Rejestracja znaku towarowego - zyskujesz poczucie bezpieczeństwa.2. Zyskujesz poczucie bezpieczeństwa.

Nasza kancelaria patentowa pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie w rejestracji znaków towarowych. Masz więc pewność, że swoją sprawę oddajesz w ręce osób ściśle specjalizujących się w prawnej ochronie marki.

 

Rejestracja znaku towarowego - maksymalizujesz szanse na uzyskanie ochrony.3. Maksymalizujesz szanse na uzyskanie ochrony.

Konsekwencją doświadczenia jest wiedza co zrobić, aby skutecznie znak zarejestrować. Już na wstępnym etapie pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą procedurę rejestracji. Będę sprawował opiekę nad Twoim zgłoszeniem aż do wydania decyzji przez Urząd Patentowy.


Referencje od zadowolonych klientów

W tym miejscu całkowicie oddaję głos moim klientom. Jak zobaczysz to w większości mali i średni przedsiębiorcy. Współpraca z nimi jest dla mnie ogromną przyjemnością.

Tym bardziej jeżeli otrzymuję później tak pozytywną informację zwrotną.


Rejestracja znaku towarowego na Polskę:

Złoty osioł - rejestracja znaku towarowegoBe Quick - rejestracja znaku towarowego

RR Meble - rejestracja znaku towarowegomotolargo - rejestracja znaku towarowegoSłoneczne Pole - rejestracja znaku towarowegoFLORJA - rejestracja znaku towarowegoChełmno miasto zakoachanych - rejestracja znaku towarowegocuiavia - rejestracja znaku towarowego

Budstol - rejestracja znaku towarowegoKIR - rejestracja znaku towarowegoGALINDIA - rejestracja znaku towarowegoZielarnia Lawenda - rejestracja znaku towarowego

Rejestracja znaku towarowego na terenie Unii Europejskiej:Halmar - rejestracja znaku towarowegoTurbo Tec - rejestracja znaku towarowegomiraclogs - rejestracja znaku towarowegoFiltreo - rejestracja znaku towarowegoSentiell - rejestracja znaku towarowegoTOMADEX - rejestracja znaku towarowegoBestdays - rejestracja znaku towarowegoblue frog - rejestracja znaku towarowegomeblotechnika - rejestracja znaku towarowegoTruckeronroad - rejestracja znaku towarowegoRatajczak Mańkowski - rejestracja znaku towarowegoWDX - rejestracja znaku towarowego

Długoletnia, stała obsługa prawna.Cukiernia Sowa - rejestracja znaku towarowegoOponeo - rejestracja znaku towarowegoPROMONT - rejestracja znaku towarowegoGOTOWSKI - rejestracja znaku towarowegoLECH - rejestracja znaku towarowegoCity Hotel - rejestracja znaku towarowegoQuiosque - rejestracja znaku towarowegoBUDOKOR - rejestracja znaku towarowegoPiekarnia Siódmiak - rejestracja znaku towarowegoBista - rejestracja znaku towarowegoHARFA HARRYSON - rejestracja znaku towarowegoDINGO - rejestracja znaku towarowego

Karol Luty 21, 2016 o 21:01

Dzień dobry,
mam pytanie o wykorzystanie logotypów innych firm. Sytuacja wygląda tak:
Jest firma która zajmuje się kompleksową kosmetyką pojazdów i pracuje na produktach tylko i wyłącznie najlepszych marek, to samo tyczy się urządzeń np. maszyn polerskich. Firma ta postanawia zrobić sobie ubrania robocze (na własny użytek, nie na sprzedaż) z logiem własnej firmy oraz logami firm, na kosmetykach których pracuje i które poleca. Czy to zgodne z prawem, czy potrzebuje zgody od danej firmy? Co w przypadku, jeżeli firma jest zagraniczna, a w Polsce są jedynie jej dystrybutorzy? Czy dystrybutor decyduje o możliwości wykorzystania loga, czy główna centrala firmy w innym państwie i pytanie należy kierować właśnie tam?
Z poważaniem,
Kudas Karol.

Mikołaj Lech Luty 22, 2016 o 10:35

Dzień dobry Panie Karolu.
Myślę, że odpowiedź na swoje pytanie znajdzie Pan w moim artykule pt.: Jak legalnie używać cudzego znaku towarowego?
Pozdrawiam