Slider
24 Gru

Życzenia Świąteczne

Jeżeli w przedświątecznym ferworze trafiłeś na bloga, pozwól, że złożę Ci najserdeczniejsze życzenia. Wśród wielu rzeczy, które mógłbym teraz powiedzieć skupię się na jednej.

Życzę Ci abyś w te święta odpoczął, zostawił pracę za sobą i po prostu cieszył się tymi wyjątkowymi chwilami. No i może trochę śniegu by się przydało.

Mikołaj i Rudolf

Rudolf ma ciężki charakter i nie znosi noszenia na rękach,
ale również on życzy ci wszystkiego dobrego 🙂

 

Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:
+48 575 999 410,
mikolaj@lech.bydgoszcz.pl
Mikołaj Lech

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: