Slider
14 Gru

Zostałem doceniony za blogowy wpis roku 2015!

Witaj.

Upływający już rok był z mojej strony dość płodny w artykuły. Nie mierzę tego nawet w ich ilości, ale jakości i nakładzie pracy. Udało mi się zająć tematami, które miałem chrapkę od dawna (domeny internetowe i ochrona nazwy zespołu muzycznego).

Wśród artykułów nad którymi najlepiej mi się pracowało był wpis:

Wulgaryzmy jako znaki towarowe

 

Byłem w szoku jakie znaki towarowe (skutecznie zarejestrowane) udało mi się znaleźć. A to wszystko przy ogólnej zasadzie, że nie rejestruje się określeń naruszających dobre obyczaje. Nawet wykładowcy na mojej aplikacji nie byli w stanie odpowiedzieć jakim cudem coś takiego “przeszło” 🙂

Kiedy więc zobaczyłem konkurs na najlepszy blogowy wpis roku 2015 pomyślałem, że się zgłoszę. Kontrowersyjne tematy ponoć dobrze się sprzedają.

No i to był strzał w dziesiątkę.

7 grudnia ogłoszono wyniki.

Wygrałem 🙂

Wpis roku 2015Jest to o tyle cenne wyróżnienie, że pro raz pierwszy wyszedłem poza branżę prawniczą. W 2013 r. dostałem nagrodę czytelników portalu PolskiPrawnik.pl, w 2014 r. wygrałem konkurs Urzędu Patentowego RP. Tutaj konkurowałem z ponad 100 wpisów z najróżniejszych branż.

Tak więc miły, delikatnie spóźniony prezent na moje imieniny.

 

Pozytywnego poniedziałku!

 

 

Interesuje Cię prawna ochrona marki?

Jeśli tak, to zapisz się na subskrypcję. Powiadomię Cię o nowych artykułach.
Dodatkowo jako gratis otrzymasz mój eBook pt.:
„10 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O OCHRONIE MARKI”


Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:
+48 575 999 410,
mikolaj@lech.bydgoszcz.pl
Mikołaj Lech

{ 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Włodzimierz Grudzień 14, 2015 o 10:20

Gratuluję Mikołaju ! Lubię wiedzieć więcej, poszerzać swoje horyzonty – szczególnie o praktyczne informacje – więc z przyjemnością czytam twojego bloga. Dziękuję, że chce Ci się dzielić informacjami. Cennymi dla wielu jak widać po głosach czytelników. Jeszcze raz gratuluję !

Odpowiedz

Mikołaj Lech Grudzień 14, 2015 o 10:43

Jak widać, że lidzie czytają moją twórczość to aż się chce to robić jeszcze lepiej.
Pozdrawiam Włodzimierzu 🙂

Odpowiedz

Łabentowicz Grudzień 15, 2015 o 13:44

W pełni zasłużona nagroda, artykuł dla każdego, mnóstwo świetnych ciekawostek 🙂 Domyślam się jak wiele czasu zajęło znalezienie tego wszystkiego, dlatego tym bardziej gratuluję.

Odpowiedz

Mikołaj Lech Grudzień 15, 2015 o 15:06

Dziękuję. Generalnie jak przy innych artykułach tak i tutaj materiały zbierałem miesiącami. Wyłapywałem ciekawostki. Jak już mi się uzbierała pokaźna liczba napisałem ten artykuł.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Wojciech Rudzki | spolkacywilna.info Grudzień 16, 2015 o 00:26

No cóż, mam pewien niedosyt. Ten wpis powinien być w formie wideo 🙂

Odpowiedz

Mikołaj Lech Grudzień 16, 2015 o 10:41

No pewnie Wojtku. Chętnie nagrywał bym film do każdego wpisu. Muszę jednak dzielić mój cenny czas i skorzystałem z szybszej opcji pisanej. W przyszłości może się to zmienić. Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: