fbpx

Chcesz 1000 EUR dofinansowania na ochronę marki?

Skontaktuj się ze mną:

Jako rzecznik patentowy, specjalizuję się w rejestrowaniu znaków towarowych. Pomogę Ci uzyskać unijne dofinansowanie na ten cel.

zastrzezenie-nazwy-firmy-kancelaria-lech-q
ebook-o-ochronie-marki

Podobał Ci się ten artykuł?

Pobierz darmowy eBook o ochronie marki
  • zawiera kluczowe informacje o ochronie marki
  • otrzymał wyróżnienie od Urzędu Patentowego
  • napisany jest prostym i zrozumiałym językiem
  • opisuje najczęstsze błędy przedsiębiorców
  • zawiera proste rady jak chronić swoją markę
  • pobrało go już ponad 1800 osób!

Zobacz również

Włącz się do dyskusji

Co w sytuacji gdy osoba, ktora podebrala mi znak towarowy praktyczne jota w jote, dodatkowo nie ma zarejestrowanej działalności, reklamuje sie w Internecie moja nazwa oraz praktyczn ie tym samym logiem, ale nie wiadomo gdzie wyslac takie wezwanie bo nie ma podanego adresu na stronach. W kontakcie jako potenclajny klient chce sie umowic gdzies w kawiarni na miescie. Jak takiego delikwenta ustawic? Isc na spotkanie i nagrac je ukryta kamera?

Sytuacja jest faktycznie trudna od strony dowodowej. Jeżeli ma Pan kontakt telefoniczny z tą osobą, to zawsze można w ten sposób ją ostrzec. Dodatkowo jeżeli nie prowadzi działalności gospodarczej a świadczy w sposób ciągły usługi komercyjne, to łamie prawo. Można zadać mu pytanie czy płaci na ZUS, podatki i czy uczciwie się z tego rozlicza ze Urzędem Skarbowym. Jeżeli ten człowiek działa na niewielką skalę, to często łatwiej go przestraszyć.

Napisz do mnie mikolaj@kancelarialech.pl Zadzwoń +48 575 999 410