Slider
1 Sie

Kilka słów o ochronie marki w spółce jawnej [WYWIAD]

Dziś chciałbym Ci polecić lekturę wywiadu, którego niedawno udzieliłem.

Rozmawiałem z radcą prawnym, Małgorzatą Koczan.

Poruszyliśmy wiele ważnych tematów.

Zastanawialiśmy się min. czy sąd wpisując spółkę do Krajowego Rejestru Sądowego bada kolizyjność jej nazwy ze znakami towarowymi.

 

Blog - spółka jawna - Małgorzata KoczanPani Małgorzata, podobnie jak ja, prowadzi blog prawniczy. I to właśnie tam można trafić na pełną treść wywiadu, który z racji obszerności podzielony został na dwie części:

Część pierwsza

Część druga

 

Pozdrawiam

Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:
+48 575 999 410,
mikolaj@lech.bydgoszcz.pl
Mikołaj Lech

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: