fbpx

Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
29 Sty

No i stało się! Dokładnie dziś mija pierwszy rok istnienia bloga

To wyjątkowa chwila, tak więc niech i forma będzie wyjątkowa:

 

Interesuje Cię prawna ochrona marki?

Jeśli tak, to zapisz się na subskrypcję. Powiadomię Cię o nowych artykułach.
Dodatkowo jako gratis otrzymasz mój eBook pt.:
„10 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O OCHRONIE MARKI”


{ 8 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy.pl Styczeń 29, 2014 o 08:12

Mikołaju, szczerze Ci gratuluję rozwoju, nagród, satysfakcji, zadowolenia i szczęścia! Na pewno możesz być wzorem nie tylko profesjonalizmu, ale i determinacji. Wzorem do naśladowania 🙂 Także i dla mnie 🙂

Życzę Ci dalszych sukcesów!
Rafał

Odpowiedz

Mikołaj Lech Styczeń 29, 2014 o 23:47

Dziękuję Rafale za ciepłe słowa. Wszystko idzie w dobrą stronę. Ciekawe o czym będę mówił za 12 miesięcy 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Włodzimierz Styczeń 29, 2014 o 16:25

Jesteś najlepszym przykładem tego, że rzetelna wiedza poparta wiarą w siebie pozwala osiągnąć uznanie i satysfakcję z tego co się robi. A sukcesy dodają skrzydeł i inspirują do dalszego rozwoju !
Świetnie prezentujesz się jako mówca, więc twoje wpisy wideo będą nie tylko źródłem wiedzy o ochronie patentowej ale również inspiracją jak mówić ciekawie o skomplikowanych sprawach. Sam zajrzę tu nie raz aby zobaczyć świetnego mówcę w akcji.

Gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę kolejnych,

Włodek

Odpowiedz

Mikołaj Lech Styczeń 29, 2014 o 23:26

Włodzimierzu dziękuję za twój komentarz. Ty jako przedsiębiorca z pewnością dobrze to rozumiesz. Na początku są marzenia, cele i wielka niewiadoma czy cokolwiek się uda. Kiedy jednak pojawiają się pierwsze sukcesy człowiek ma ochotę dać z siebie jeszcze więcej. Rok temu nawet nie myślałem o tym aby nagrywać. Dzisiaj jest to dla mnie oczywiste. To na pewno ciekawe doświadczenie. Jak widzę po komentarzach kilku osób, być może mój przykład zainspiruje kogoś do działania 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Miroslaw Styczeń 30, 2014 o 00:56

Sympatycznie jest zobaczyc jak sie rozwijasz. Mysle ze i w tej wizualnej formie dasz sobie swietnie rade. Przed kamera troche wysycha w ustach. Sam tego doswiadczylem i zauwazylem to tez u ciebie.
Dynamika rak tez do dopracowania ale caly przekaz, podobnie jak twoje teksty, jest jasny, fachowy i sympatyczny. Powodzenia i tak trzymaj.

Odpowiedz

Mikołaj Lech Styczeń 30, 2014 o 09:50

Faktycznie nad tą gestykulacją muszę nieco zapanować. Tutaj też mi zwrócono uwagę. No i chyba następne filmy powinny być nieco krótsze. Występy przed kamerą to ciekawe doświadczenie. Szczególnie przy świadomości, że idzie to później “w świat”. Zobaczymy jak to się rozwinie, ale jestem optymistą 🙂

Odpowiedz

Mateusz Styczeń 30, 2014 o 21:34

“Smutny człowiek w garniturze”- hahaha 🙂 Gratulacje, życzę kolejnych rocznic!

Odpowiedz

Adam Knopik Luty 16, 2014 o 02:25

Gratuluję rozwoju bloga i życzę dalszych sukcesów – zwłaszcza w tej nowej formie (video)! Respekt! 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@kancelarialech.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: