fbpx

Mikołaj Lech

rzecznik patentowy

Prawnik, specjalizuje się w prawie własności przemysłowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz prawie autorskim.
[Więcej >>>]

zarejestruj znak towarowy
13 Sie

Prawa autorskie

Witaj.

Poniżej przedstawiam Ci warunki, na jakich możesz korzystać z moich wpisów. Teksty (dalej: “Utwory”) opublikowane w tym blogu objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.

Równocześnie zastrzegam, że na kopiowanie, rozpowszechnianie, odtwarzanie i wykonywanie Utworów wyrażam zgodę jedynie pod warunkiem uznania autorstwa zgodnie z poniższymi wymogami.

 

Każda kopia Utworu musi być w widoczny sposób opatrzona:

  • imieniem i nazwiskiem autora,
  • oświadczeniem o treści: „Tekst ten pochodzi z bloga pt.: Prawna ochrona znaków towarowych, będący własnością Kancelarii Patentowej LECH – http://znakitowarowe-blog.pl/. Wyrażone w nim opinie mogły ulec dezaktualizacji od czasu publikacji.”

Dodatkowo sugeruję, choć tego nie wymagam, by opatrzyć kopię logotypem Kancelarii Patentowej LECH [logo w formacie: EPS, PNG, JPG,].

 

Na układ graficzny, zdjęcia, logotypy, kod źródłowy (w szczególności XHTML oraz CSS) oraz utwory inne niż teksty (Utwory), o których mowa wyżej,  nie udzielam licencji i zastrzegam co do wymienionych utworów wszelkie prawa autorskie (o ile nie zaznaczono inaczej).

Jeżeli akceptujesz powyższe warunki, możesz swobodnie korzystać z moich tekstów.

Pozdrawiam
Mikołaj Lech

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@kancelarialech.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.