Slider
13 Sie

Prawa autorskie

Witaj.

Poniżej przedstawiam Ci warunki, na jakich możesz korzystać z moich wpisów. Teksty (dalej: “Utwory”) opublikowane w tym blogu objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.

Równocześnie zastrzegam, że na kopiowanie, rozpowszechnianie, odtwarzanie i wykonywanie Utworów wyrażam zgodę jedynie pod warunkiem uznania autorstwa zgodnie z poniższymi wymogami.

 

Każda kopia Utworu musi być w widoczny sposób opatrzona:

  • imieniem i nazwiskiem autora,
  • oświadczeniem o treści: „Tekst ten pochodzi z bloga pt.: Prawna ochrona znaków towarowych, będący własnością Kancelarii Patentowej LECH – http://znakitowarowe-blog.pl/. Wyrażone w nim opinie mogły ulec dezaktualizacji od czasu publikacji.”

Dodatkowo sugeruję, choć tego nie wymagam, by opatrzyć kopię logotypem Kancelarii Patentowej LECH [logo w formacie: EPS, PNG, JPG,].

 

Na układ graficzny, zdjęcia, logotypy, kod źródłowy (w szczególności XHTML oraz CSS) oraz utwory inne niż teksty (Utwory), o których mowa wyżej,  nie udzielam licencji i zastrzegam co do wymienionych utworów wszelkie prawa autorskie (o ile nie zaznaczono inaczej).

Jeżeli akceptujesz powyższe warunki, możesz swobodnie korzystać z moich tekstów.

Pozdrawiam
Mikołaj Lech

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.