Slider
20 Sty

Pora zaczynać!

Serdecznie witam Cię na moim blogu.

Jeżeli interesujesz się prawną ochroną znaków towarowych to dobrze trafiłeś. Będę w tym miejscu opisywał wiele spraw związanych z tym zagadnieniem.

Skąd w ogóle pomysł na taką tematykę?

W trakcie mojej praktyki zawodowej zauważyłem, że wiedza z zakresu prawa własności przemysłowej jest u ludzi niewystarczająca. W przypadku znaków towarowych nie chodzi nawet o to, że przedsiębiorcy bagatelizują sens ochrony firmowego logo w Urzędzie Patentowym. Oni często nie wiedzą, że jest to w ogóle możliwe!

W tym miejscu zamierzam dzielić się z Tobą tylko praktyczną wiedzą. Będę komentował ciekawe spory oraz opisywał problemy z którymi borykają sie przedsiębiorcy. Tak więc dokładnie to co może spotkać każdego kto prowadzi działalność gospodarczą w Polsce. Głęboko wierzę w to, że znajdziesz tutaj wiele wartościowych informacji.

 Zapraszam do lektury 🙂

 

Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:
+48 575 999 410,
mikolaj@lech.bydgoszcz.pl
Mikołaj Lech

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: