Slider
27 Lip

Seminarium pt.: “Jak skutecznie chronić swoją markę”

Kilka dni temu miałem przyjemność poprowadzić w Bydgoszczy zamknięte seminarium pod tytułem Jak skutecznie chronić swoją markę. Samo spotkanie odbyło się w bardzo ciekawym gronie. Zostałem bowiem zaproszony na spotkanie “Biznes dla Kobiet”.

Jak skutecznie chronić swoją markę“Biznes dla kobiet” czyli co?

Są to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

Propozycja uczestnictwa w spotkaniach Biznes dla Kobiet kierowana jest do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów.

Więcej o tej ciekawej inicjatywie można poczytać tutaj. Gorąco polecam.

 

Jak skutecznie chronić swoją markę

Na spotkaniu poruszałem kwestie związane z prawem autorskim i zwalczaniem nieuczciwej konkurencji. Głownie jednak opowiadałem o znakach towarowych. Przy okazji ostrzegałem o czyhających na przedsiębiorców niebezpieczeństwach.

Moje wystąpienie garściami czerpało z tematów opisywanych na blogu. Z racji ograniczonego czasu skupiłem się jedynie do nakreślenia najistotniejszych problemów. Dla dociekliwych słuchaczek mam jednak dobrą wiadomość. Na końcu prezentacji umieściłem listę moich artykułów, które poszerzają wiedzę w najciekawszych kwestiach.

Samą prezentację znajdziecie zabezpieczoną hasłem:

>tutaj<

 

Na końcu chciałem podziękować za zaproszenie. Spotkałem wiele ciekawych osób i zostałem bardzo ciepło przyjęty. Mam nadzieję, że rzeczy o których mówiłem okażą się dla Was pomocne. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania śmiało można je zadać w tym wątku. Chętnie na nie odpowiem.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Mikołaj Lech

Interesuje Cię prawna ochrona marki?

Jeśli tak, to zapisz się na subskrypcję. Powiadomię Cię o nowych artykułach.
Dodatkowo jako gratis otrzymasz mój eBook pt.:
„10 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O OCHRONIE MARKI”


Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:
+48 575 999 410,
mikolaj@lech.bydgoszcz.pl
Mikołaj Lech

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Anetta Lipiec 29, 2013 o 21:49

Dziękuję za interesujące spotkanie. Po raz kolejny przekonałam się, że oczywiste rozwiązania są blisko nas i nie należy ich szukać w zawiłych strukturach. Potwierdziłam również swoje przekonanie o tym, jak ważny i cenny jest własny wizerunek. Ciekawy i poparty wieloma przykładami wykład dokładnie uzmysłowił nam jakie pułapki czyhają na nas, kiedy w odpowiedni sposób nie zabezpieczymy swojej firmy. Dziękuję

Odpowiedz

Mikołaj Lech Lipiec 29, 2013 o 22:38

Dziękuję Pani Anetto za komentarz. Dla mnie spotkania z przedsiębiorczymi osobami to zawsze wielka przyjemność. Z wypiekami na twarzy słucham jak kto zaczynał. A żeby rozkręcać własną działalność trzeba mieć wewnętrzną odwagę i determinację więc bądź co bądź to cechy liderów.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy.pl Lipiec 31, 2013 o 21:43

“A żeby rozkręcać własną działalność trzeba mieć wewnętrzną odwagę i determinację więc bądź co bądź to cechy liderów.”

Dobrze powiedziane Panie Mikołaju! Nic ująć, nic dodać 🙂

Pozdrawiam!
Rafał

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: