Slider
20 Mar

Chcesz posłuchać o prawnej ochronie marki? 24 marca występuję na Festiwalu BOSS w Bydgoszczy

Witaj

Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą i szukasz wartościowych szkoleń, to ta informacja cię zaciekawi. W dniach 23-27 marca w Bydgoszczy odbędzie się Festiwal BOSS. Dokładne informacje znajdziesz tutaj.

W zeszłym roku uczestniczyłem w nim jako słuchacz.

Dziś jako prelegent:

Festiwal BOSS - Mikołaj LechZachęcam Cię do przyjścia nie tylko na mój wykład.

W tych kilku dniach masz dostęp do wyjątkowej wiedzy ale i samych wykładowców. W zeszłym roku występował m.in. Kamil Cebulski oraz Izabela Makosz.

Z Panią Izą, prywatnie przesympatyczna osobą, mieliśmy okazję nagrać dwa wywiady. Znajdziesz tutaj otwartych na współpracę ludzi biznesu.

Być może będzie to też okazja aby się poznać na żywo 🙂 Blog to taka ciekawa platforma komunikacji gdzie ty możesz poznać mnie, ale ja o tobie nie wiem nic. No chyba, że się do mnie odezwiesz lub zostawisz komentarz.

I na koniec ciekawostka.

Tak się składa, że we wtorek będę bronił klienta w sporze przed Urzędem Patentowym w Warszawie. Od razu jak się rozprawa skończy wsiadam w samochód i jadę do Bydgoszczy. Mogę więc zapewnić Ci transport na konferencję w miłej atmosferze.

Jeżeli ta opcja Cię interesuje skontaktuj się ze mną telefonicznie (609 717 258) lub mailowo (mikolaj@lech.bydgoszcz.pl).

Do zobaczenia 🙂
Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Mikołaj Lech

Potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się ze mną:
+48 575 999 410,
mikolaj@lech.bydgoszcz.pl
Mikołaj Lech

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Robert Marzec 23, 2015 o 00:28

Jakaś błędna pętla z tym zapisem na festiwal i Pana wykład Panie Mikołaju. Albo ja coś źle robię, albo studenci coś namieszali. Proszę poklikać w zapis na Pana wykład. Może Panu uda się zapisać:).
Pozdrawiam
Robert

Odpowiedz

Mikołaj Lech Marzec 23, 2015 o 14:41

Panie Robercie sprawdziłem wszystko. Po wejściu w tą zakładkę wyskakuje opcja zapisania się na wykład. Niemniej przy próbie zapisu pojawia się informacja “Wydarzenie jest otwarte – nie musisz się rejestrować i kupować biletów, aby w nim uczestniczyć. ”

Tak więc sprawa chyba jasna. Do zobaczenia we wtorek 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Patentowa LECH Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Patentowa LECH z siedzibą w Bydgoszczy.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem mikolaj@lech.bydgoszcz.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: