fbpx

Chcesz 1000 EUR dofinansowania na ochronę marki?

Skontaktuj się ze mną:

Jako rzecznik patentowy, specjalizuję się w rejestrowaniu znaków towarowych. Pomogę Ci uzyskać unijne dofinansowanie na ten cel.

zastrzezenie-nazwy-firmy-kancelaria-lech-q
ebook-o-ochronie-marki

Podobał Ci się ten artykuł?

Pobierz darmowy eBook o ochronie marki
  • zawiera kluczowe informacje o ochronie marki
  • otrzymał wyróżnienie od Urzędu Patentowego
  • napisany jest prostym i zrozumiałym językiem
  • opisuje najczęstsze błędy przedsiębiorców
  • zawiera proste rady jak chronić swoją markę
  • pobrało go już ponad 1800 osób!

Zobacz również

Włącz się do dyskusji

\”Patent trwa maksymalnie 20 lat, a prawo ochronne na znak towarowy, sukcesywnie przedłużane , może trwać wiecznie\” i może przynosić zyski.Zank towarowy to również produkt,który można zapisać Rodzinie, w testamencie.W tych trudnych czasach firmy ale i prywatne ososby korzystają z usług urzędów patentowych. Bardzo dobrze, że w Polsce, są bardzo informatywne strony internetowe tak jak Pana jako rzecznika patentowego.

W internecie można zakupić na aukcjach , znaki towarowe tak jak domeny z odpowiednim \”stażem\” w internecie.Nadmieniam,że Europa ….ma \”swoje kolonie\” poza Europą dlatego rejestracja znaków towarowych to również gwarancja…przykładowo \”wejścia\” do Ameryki Południowej.Prawo patentowe EU obowiązuje nawet poza naszym \”starym kontynentem\” Francja, Holandia, Wielka Brytania, Belgia ,Dania mają swoje kolonie,w których obowiązują….przepisy prawne z EU.

Dziękuję za informacje. Pozdrowienia do mojej Bydgoszczy,dla Pana i Pana Rodziny.

Proszę nie zapominać,że na zachodzie urzędy patentowe to nie tylko państwowe urzędy ale i państwowe firmy , przynoszące zyski.To są również wspaniałe biblioteki z ifnormacjami o naszej …historii.

Napisz do mnie mikolaj@kancelarialech.pl Zadzwoń +48 575 999 410